10/4/2010 - 20:51 sati

Zagreb – Hajduk (kadeti) 2:2
Strijelci za Hajduk: Milić (43) i Tomičić (53)
Hajduk: Županović, Barišić, Gusić, Kovačić, Peričić (Vladislavić 41), Dodig, Tomičić, Vladović (Radošević 41), Džoni, Grčić, Milić

Poveli su domaćini 2:0, no već u 53. minuti bilo je 2:2. Imali su Splićani još nekoliko stopostotnih prigoda, na kraju su se morali zadovoljiti bodom...

-----

Zagreb – Hajduk (juniori) 1:2
Strijelci za Hajduk: Lendrić (34 i 77)
Hajduk: Stipica, Župan, Bašić, Mić, Boljat, Bradarić (Vuković 80), Vukčević, Pešić (Repić 46), Lendrić (Kuvačić 90), Andrijašević, Caktaš

Bili smo puno bolji, organiziraniji, vratili se na staru igru nakon nekoliko slabijih partija, imali još dvije šanse. Nisu nam domaćini ozbiljnije zapucali, dali su nam gol iz prekida u 70. minuti. Kontrolirali smo utakmicu, pobjeda nije dolazila u pitanje... - zadovoljan je nakon pobjede trener juniora Saša Glavaš.