Juniori pobijedili Inker u zadnjem kolu prvenstva

3/6/2023 - 12:32 sati
Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2Juniori: Inker - Hajduk 0:2
Juniori: Inker - Hajduk 0:2

JUNIORI: Inker - Hajduk 0:2 (0:2)
1. HNL – 30. kolo
Igralište: Ivan Laljak Ivić
Sudac: Patrik Pavlešić (Duga Resa)
Strijelci: 0:1 Ćalušić (21), 0:2 Hrgović (39)
Hajduk: Fesyuk, Đolonga (od 89. Skelin), Pavić, Begonja, Hrgović (od 89. Krstanović), Capan (od 89. Bobanović), Ćalušić (od 87. Duić), Skoko, Vrcić (od 75. Carev), Nazor (od 65. Žeravica), Brajković (od 65 Jemo).
Juniori Hajduka u zadnjem kolu prvenstva pobijedili su na gostovanju Inker rezultatom 2:0. Hajduk je dominirao od samog početka utakmice, ali prvu priliku imao je domaćin. U petoj minuti zaprijetio je iz dobre pozicije Antonio Crnković, ali David Fesyuk bio je na pravom mjestu. Potom u pet minuta slijede tri prilike Bijelih. Najprije je Jere Vrcić u dobroj poziciji na 10 metara iskosa loše zahvatio loptu. Potom je nakon ubačaja Šimuna Hrgovića s lijeve strane udarac Marina Ćalušića od bloka skrenut prema desnom kutu, ali Ivan Mokrović Dajić uspijeva izbaciti u korner.  U 20. minuti Marko Capan lijepo ubacuje iz prekida, a Krešimir Nazor s pet metara puca glavom preko gola.

U sljedećoj minuti Bijeli nakon lijepe akcije dolaze u vodstvo. Vrcić je dobio preciznu loptu u dubinu na lijevom kriu i iz prve vratio u šesnaesterac, a Ćalušić je odličnim udarcem zakucao pod prečku. Šest minuta kasnije pokušali su domaći preko Danijela Jakolića, ali njegov udarac iskosa prošao je pored vratnice. Slijedi 15 minuta totalne dominacije Bijelih iz kojih izdvajamo opasne pokušaje Nike Đolonge i Capana. Pritisak Hajduka urodio je plodom u 39. minuti. Hrgović je prošao sam i s 18 metara pravom bombom pogodio desne rašlje.

U drugom dijelu nije bilo većih uzbuđenja, Hajduk je zadržao dominaciju, a Inker je pokušavao nešto napraviti iz kontranapada, no rezultat se nije mijenjao.