Juniori pobijedili Hrvatski dragovoljac s 3:0

Juniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljacJuniori: Hajduk - Hrvatski dragovoljac

Juniori: Hajduk – Hrvatski dragovoljac 3:0 (2:0)
Bez gledatelja
Sudac: Ante Jurić (Split)

Strijelci: 1:0 Domančić (29), 2:0 Ljubičić (45), 3:0 Ljubičić (78)

Hajduk: Silić, Posinković (od 70. Breškić), Lazar (od 63. Krolo), Bradarić, Grabovac, Dominić (od 63. Letaj), Brkljača (od 63. Mamić), Ćubelić (od 52. Botica), Domančić, Ljubičić, Biuk (od 52. Petrović).

Hajdukovi juniori u prvoj domaćoj utakmici novog prvenstva uvjerljivo su svladali momčad Hrvatskog dragovoljca. To je treća uzastopna pobjeda igrača trenera Marijana Budimira.

Bijeli su poveli u 29. minuti. Marko Brkljača uputio je snažan udarac s distance, vratar je loptu kratko odbio, a pritrčao je Marko Domančić i ubacio je u nebranjenu mrežu. Hajduk je do povećanja vodstva došao u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Ivan Ćubelić je lijepo nabacio s desne strane, a Marin Ljubičić je bio najviši u skoku i glavom poslao loptu u mrežu.

Početkom drugog poluvremena gosti su nešto aktivniji i pokušavaju doći do smanjenja vodstva. U 55. minuti nakon lijepe akcije i ubačaja s desne strane Lejs Pličanić je pogodio mrežu, ali je pogodak poništen zbog zaleđa, na intervenciju pomoćnika Dinka Kukulja.

Igra se potom uglavnom odvijala između dva šesnaesterca, a Bijeli su imali više od igre i pokušavali udarcima iz daljine, no Leonardo Petrović u 68. i Toni Botica u 74. minuti nisu bili precizni. Konačan rezultat postavio je Ljubičić u 82. minuti nakon lijepe akcije nekoliko igrača i proigravanja Botice. Bijela 'devetka' je primila loptu na nekih 12 metara od gola i naciljala desni kut gostujućih vrata za konačnih 3:0.

Hajduk u četvrtom kolu gostuje kod Varaždina.