Juniori pobijedili Goricu s 3:1

10/3/2023 - 14:34 sati
Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1Juniori: Hajduk - Gorica 3:1
Juniori: Hajduk - Gorica 3:1

JUNIORI: Hajduk - Gorica 3:1 (0:0)
1. HNL – 20. kolo
Sudac: Jakov Titlić (Hrvace)
Strijelci: 1:0 Vrcić (50), 1:1 Vuko (57), 2:1 Duić (79), 3:1 Duić (80)
Hajduk: Buljan, Hrvojević (od 46. Kavelj), Pavić, Jurić-Petrašilo, Hrgović (od 84. Arković), Sigur, Skoko (od 60. Begonja), Reić, Nazor (od 46. Ćalušić), Vrcić (od 70. Duić), Antunović (od 70. Jemo).
Juniori Hajduka pobijedili su Goricu s 3:1 u vrlo dobroj utakmici, a sva četiri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. No i prvi dio bio je zanimljiv za gledatelje, a najveće prilike vidjeli smo u prvih šest minuta. U drugoj minuti je Aljban Shabani primio loptu na sedam metara od gola i snažno šutirao pod prečku, ali je Borna Buljan fantastičnom reakcijom spasio svoj gol. Četiri minute kasnije Šimun Hrgović je odlično ubacio s lijeve strane, Jere Vrcić iz voleja šutirao, a Matej Vidić krajnjim naporom izbio loptu. Do pauze su Bijeli nekoliko puta stvorili opasne situacije pred Vidićem, ali najbolja je bila ona koju su kreirali gosti u 26. minuti. Maro Vrdoljak dobio je loptu u prostor i iz prve šutirao preko Buljana, a lopta je odsjela na gredi.

Za golove je trebalo pričekati drugo poluvrijeme. Marin Ćalušić je u 50. minuti izveo slobodni udarac s desne strane, lopta je svih preletjela, a na drugoj vratnici dočekao je Vrcić i poslao u suprotnu malu mrežu. Vodstvo Bijelih trajalo je samo sedam minuta, a pogodak gostiju također je postignut iz prekida. Ino Vuko precizno je izveo slobodni udarac s 22 metra i pogodio donji lijevi kut. Prilika za Hajduk ukazala se u 63. minuti, ubačaj s desne strane Niko Pavić glavom je proslijedio za Antu Kavelja, ali nije bilo završnice. Uzvratio je kapetan Gorice Vinko Skrbin 13 minuta kasnije. Opasan prizemni udarac iz lijevog kuta izvadio je Buljan. Pitanje pobjednika riješio je Budimirov joker s klupe u samo dvije minute. Nino Duić najprije je u petercu primio loptu nakon ubačaja Hrgovića i smireno je ubacio u mrežu, a minutu kasnije je nakon akcije Kavelja lijevom nogom s 20 metara pogodio donji lijevi kut.

Hajduk je upisao tri nova boda i od ovog trenutka fokus je na utakmici četvrtfinala Lige prvaka mladih protiv Borussije (D).