Juniori otvorili novu sezonu pobjedom na gostovanju u Koprivnici

Juniori: Slaven Belupo - Hajduk 1:2 (0:1)
Igralište: Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš"
Bez gledatelja
Sudac: Marko Dergez (Đurđevac)

Strijelci: 0:1 Biuk (27.) 1:1 Tomić (62.), 1:2 Ljubičić (64.-11m)

Hajduk: Silić, Posinković (od 58. Topić), Letaj, Buljan, Grabovac, Ljubičić, Domančić (od 58. Breškić), Brkljača (od 72. Mamić), Krolo, Lazar, Biuk (od 84. Petrović).

Hajdukovi juniori pobjedom na gostovanju kod Slaven Belupa u Koprivnici otvorili su novu sezonu Prve HNL.

U vrlo zanimljivoj i atraktivnoj utakmici koja je odigrana u jutarnjem terminu u Koprivnici momčad trenera Marijana Budimira je prvi put do vodstva stigla u 27. minuti pogotkom Stipe Biuka. Domaća ekipa uspjela je doći do poravnanja sredinom drugog dijela kada se pred vratima Hajduka najbolje snašao Petar Tomić i zatresao mrežu Bijelih.

Ipak, do zaslužene pobjede Hajduk stiže u 64. minuti kada je najstrožu kaznu iskoristio Marin Ljubičić i s bijele točke postavio konačnih 2:1.

U sljedećem kolu Hajdukovi juniori za tjedan dan gostuju kod Lokomotive u Zagrebu.