Juniori osvojili tri boda na gostovanju kod Rudeša

Stadion: Š.C. Rudeš
Sudac: Darko Jurčević (Karlovac)
Strijelac: 0:1 Kajtazi (77)
Hajduk: Bezeljak, Hodak (od 77. Fridl). Tudor, Mlačić, Milišić, Hrastović (od 68. Kajtazi), Vojvodić (od 82. Buljan),  Ćalušić, Lončar (od 82. Perajica),  Perkovich (od 38. Lekaj), Žeravica.

Juniori Hajduka upisali su prvu pobjedu u sezoni. Bijeli su na gostovanju kod Rudeša pobijedili rezultatom 1:0.

U prvom dijelu nije bilo pogodaka, a slavlje Bijelima donio je Sebastijan  Kajtazi, samo devet minuta nakon što je zamijenio Zvonimira Hrastovića

Nakon vodstva trener Zlatko Jerković izvršio je još tri izmjene, Bijeli su u preostalih 13 minuta i šest minuta sudačke nadoknade uspjeli sačuvati prednost.

U samoj nadoknadi malo se i zakuhalo, trojica igrača Hajduka dobila su žute kartone, dok je domaćeg igrača Lukasa Magđinskog sudac Darko Jurčević poslao na hlađenje u svlačionicu.