Juniori odigrali pripremnu utakmicu protiv GOŠK-a

27/7/2023 - 08:31 sati

Juniori Hajduka nakon mini priprema u Širokom Brijegu, nastavili su s radom na Poljudu. Ovog tjedna dogovorene su dvije prijateljske utakmice. U prvoj odigranoj u srijedu, Bijeli su pobijedili seniorski sastav GOŠK-a iz Kaštel Gomilice.

Konačan rezultat bio je 3:1, a Hajduk je poveo u 28. minuti. Marin Ćalušić ubacio je iz kornera, Patrik Prodanović  najviše skočio i glavom vratio loptu na prvu vratnicu, odakle je Niko Pavić glavom sproveo u mrežu. Sedam minuta kasnije Domagoj Begonja prihvatio je jednu odbijenu loptu i snažnim volejom povećao vodstvo Bijelih. Treći gol postigao je u 55. minuti Mateo Bačić, nakon što je dobio preciznu dugu loptu od Marina Skelina.

Počasni pogodak domaćin je postigao u 62. minuti. Trener Bijelih Toni Golem na teren je poslao sljedeći sastav:
 Feysuk, Begonja, Pavić, Tudor, Antunović, Bobanović, Ćalušić, Hrgović, Skoko, Prodanović, Žeravica.
Još su igrali: Bezeljak, Zubanović, Skelin, Krstanović, Kavelj, Duić, Bačić, Alpi, Hodak, Carev, Lončar.

Sljedeću utakmicu juniori Hajduka odigrat će u subotu u Parku mladeži protiv seniora RNK Split.