Juniori na pripremama pobijedili seniore Kiseljaka s 4:0

20/7/2022 - 20:25 sati

Hajdukovi juniori u prvoj utakmici na mini pripremama u Kiseljaku pobijedili su seniore N.K. Kiseljak s 4:0.

Svi golovi postignuti su u drugom dijelu. Prvi se u strijelce upisao Ognen Zdravkovski, napadač Vardara na probi u Hajduku. On je prihvatio kratko dodavanje Marina Ćalušića i s 12 metara iskosa pogodio suprotni kut. Drugi gol postigao je u 80 minuti Nino Duić, također neposredno nakon što je ušao u igru. Minutu kasnije nakon kornera Bijeli dolaze i do trećeg pogotka. Stipe Zubanović bio je najviši u skoku i glavom pogodio prečku, a odbijenu loptu Ćalušić je precizno poslao u gornji desni kut. Konačnih 0:4 postavio je Duić u posljednjim trenucima utakmice.

Sljedeću provjeru juniori imaju u subotu, a protivnik će im biti sarajevska Slavija.

Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu: Buljan, Hrvojević, Jurić-Petrašilo, Vušković, Begonja, Šemiga, Sigur, Brajković, Vrcić, Prusina, Jemo.

Još su igrali: D. Hrgović, Zubanović, Čulina, Pavić, Elezović, Klarić-Kukuz, Jurak, Ćalušić, Grgić, Zdravkovski, Antunović i Duić.