Juniori na pripremama bolji od Zrinjskoga

19/7/2023 - 11:26 sati

Juniori Hajduka u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Širokom Brijegu pobijedili su kombiniranu momčad Zrinjskoga s 3:1.

Od 12. minute momčad trenera Tonija Golema bila je u rezultatskom zaostatku, da bi 10 minuta kasnije Boško Jemo bijelima donio poravnanje. Pogotku je prethodila minijatura Lovre Lončara koji je prošao kroz sredinu i onda precizno prebacio cijelu gostujuću obranu loptom za natrčalog Jemu.

Nakon pet minuta igre u nastavku Hajduk je došao u vodstvo. Marin Ćalušić ubacio je s lijeve strane, a Marino Žeravica s pet metara ubacio loptu u mrežu. Konačan rezultat postavio je Karlo Antunović pet minuta prije kraja. Marin Carev ubacio je s desne strane, a Hajdukov centarfor lijepo primio loptu i prebacio protivničkog čuvara mreže.

Hajduk je nastupio u sljedećem sastavu:
Fesyuk, D. Hrgović, Begonja, Pavić, Skelin, Krstanović, Kavelj, Bobanović, Skoko, Lončar, Jemo.
Još su igrali: Bezeljak, Bosančić, Fridl, Šemiga, Ćalušić, Reić, Brajković, Tudor, Antunović, Duić, Carev, Jurak, Arković, Zubanović, Hodak, Bobanović.

Drugu utakmicu Bijeli će odigrati protiv Širokog Brijega u subotu, s početkom u 9 sati.