Izjava dvostrukog strijelca Marina Ljubičića nakon pobjede u Belišću

26/10/2021 - 19:42 sati
Prva momčad
Sve vijesti vezane za temu "Belišće - Hajduk 1:5 (Belišće, 26/10/2021)"
Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5Belišće - Hajduk 1:5
Belišće - Hajduk 1:5

Mladi napadač Marin Ljubičić danas je postigao dva pogotka u 5:1 pobjedi protiv Belišća u osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa. Prvi je postigao u 35. minuti nakon što je preciznim udarcem s 15 metara pogodio suprotni gornji kut poslije dodavanja Emira Sahitija, dok je drugi dodao u 58. minuti nakon asistencije Marka Livaje

- Ušli smo od prve minute agresivno i odmah ih pritisnuli. No unatoč primljenom pogotku znali smo da moramo nastaviti našu igru i da će golovi doći. Nakon dva rezultata koja nam nisu bila po volji u ligi, ovo nam je dobro došlo za samopouzdanje. Drago nam je što su razveselili navijače koji nas uvijek lijepo dočekaju gdje god da igramo u Hrvatskoj. Čeka nas novi prvenstveni ogled protiv Slaven Belupa koji nam je uvijek neugodan protivnik, ali samo nam je pobjeda u glavi. - rekao je poslije susreta dvostruki strijelac Ljubičić.

Cijelu izjavu Hajdukovog napadača možete pogledati OVDJE.