Hajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - KustošijaHajduk II - Kustošija

Sudac: Marko Linić (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Gaćeša (11), 1:1 Blagaić (45)

HAJDUK II: Matijaš (od 15. Ljubić), Relota, Vušković, Mikulić, Ciprić, Kosić, Pršir (od 50. Beširović), Blagaić (od 80. Bajić), Špikić, Kreković, Šego.

KUSTOŠIJA: Radelić, Pavković, Darojković (od 71. Vragolović), Rašić, Gaćeša (od 60. Plazonja), Kovačić, Deak, Ntchamda, Cmrečnjak, Cimenti (od 90. Kulenović), Šugić.

Utakmica Hajduka II i Kustošije završila je bez pobjednika, konačan rezultat bio je 1:1. Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu,  poveli su gosti u 11. minuti. Karlo Darojković prošao je po lijevoj strani i šutrao s 12 metara, Davor Matijaš je loptu kratko odbio, a Nikola Gaćeša je pospremio u mrežu. Prilikom postizanja pogotka došlo je do kontakta Matijaša i Gaćeše, a Hadukov vratar je nakon ukazane pomoći morao napustiti igru, umjesto njega ušao je Marin Ljubić.

U 33. minuti dosuđen je jedanaesterac za Hajduk II nakon kontakta Matije Cmrečnjaka i Leona Krekovića u šesnaestercu Kustošije. Gosti su prosvjedovali, a glavni sudac Marko Linić posavjetovao se s pomoćnim Željkom Bučarom i promijenio svoju odluku. Bijeli su izjednačili u posljednjoj minuti prvoga dijela. Lijepu akciju s nekoliko brzih dodavanja završio je Jakov Blagaić preciznim udarcem s 20 metara u donji lijevi kut vratara Darijana Radelića Žarkova.

Već u drugoj minuti nastavka Hajduk II ima priliku, Michele Šego je ubacio s desne strane, a udarac Krekovića blokirao je gostujući vratar. U 50. minuti umjesto Jurice Pršira ušao je Dino Beširović. Veznjak Bijelih tako je upisao prve minute nakon višemjesečne pauze zbog ozljede. Uslijedilo je 20-ak minuta terenske inicijative domaćih, po jedan pokušaj iz slobodnog udarca i indirekta završili su u bloku, Blagaić je u 59. minuti bio za dlaku neprecizan, a udarac Beširovića s 25 metara u 62. minuti obranio je vratar gostiju. Potom je igra ušla u mirnije vode, a u 82. minuti najveću priliku za pobjedu momčadi Marija Despotovića nije iskoristio Dario Špikić. On je primio preciznu dubinsku loptu Šege, pobjegao svom čuvaru, ali je Radelić Žarkov u situaciji jedan na jedan bio uspješniji.

U sljedećem kolu Hajduk II opet igra na Poljudu, gost Bijelih u petak će biti momčad Varaždina.