Hajduk zaključio pripreme u Sloveniji pobjedom protiv UTA Arad

8/7/2021 - 13:01 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2021."
Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0Hajduk - UTA Arad 1:0
Hajduk - UTA Arad 1:0

Slovenske Konjice: Hajduk - UTA Arad 1:0

Strijelac: Jairo (40.)

Hajduk: Hajduk: Silić (od 31. Sentić (od 61. Perić)), Ćalušić, Dimitrov, Vušković (od 46. Škaričić), Dolček, Čuić, Brkljača (od 46. Eduok), Ćubelić (od 75. Krolo), Jairo (od 67. Jakoliš), Diamantakos (od 75. Šarić), Ljubičić (od 84. Lazar).

UTA Arad: Iacob, Međimorec, Passaglia, Roger, Antal, Miculescu, Vukčević, Batha, Erico, Slyakov, Hora.

Pobijedio je Hajduk s minimalnih 1:0 rumunjskog prvoligaša UTA Arad u posljednjoj utakmici u okviru slovenskog dijela priprema odigranoj u Slovenskim Konjicama.

Jedini pogodak za Bijele postigao je Jairo u 40. minuti susreta nakon sjajnog proigravanja Marija Čuića

Prethodno možemo zabilježiti pokušaj Diamantakosa iz 17. minute kada je njegov udarac s 14 metara blokirao Međimorec. Malo nakon toga s druge strane zaprijetio je Roger, ali pravovremenom reakcijom opasnost je otklonio vratar Silić.

U drugom dijelu igralo se po teškim uvjetima zbog vrlo visoke temperature u Slovenskim Konjicama. Izdvojit ćemo dvije najbolje prilike, po jednu sa svake strane.

U 82. minuti Ljubičić je vrlo lijepo proigrao Jakoliša koji se iskosa sjurio prema vrataru rumunjske momčadi, pucao je i pogodio vanjski dio mreže. Već u sljedećoj akciji na drugoj strane igrači UTA Arad imali su veliku priliku za izjednačenje. Negoscu je primio loptu na pet metara, pucao je iz prve, ali fantastičnom reakcijom njegov udarac obranio je mladi vratar Perić

Nakon utakmice Bijeli se vraćaju u Split, a posljednji ispit prije početka sezone čeka ih u ponedjeljak kada na Poljudu igraju protiv mostarskog Zrinjskog.