Hajduk zabio pet komada Slaviji...

9/5/2010 - 10:32 sati
Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)Kup sv. Duje (finale)
Kup sv. Duje (finale)

U utakmici za treće mjesto turnira Kup Svetog Duje Hajduk je porazio Slaviju s 5:1. Marko Livaja bio je precizan u 6. minuti iz kaznenog udarca, Duje Medak udarcem u 14. minuti povisio je na 2:0. U 19. minuti smanjili su igrači Slavije, strijelac je Vladimir Kolmistr. Livaja je zabio drugi zgoditak u 44. minuti, a četvrti Hajdukov u 72-oj najbolji igrač utakmice Marko Grčić. U posljednjoj, 80. minuti, Ivan Jakov Džoni iz penala je postavio konačnih 5:1.

Hajduk: Županović, Barišić, Milić, Runje, Dodig, Jelavić (Vladović50), Gusić (Kovačić 41), Džoni, Medak, Grčić, Livaja

Turnir je osvojio Dinamo, pobjedom na Lazijom rezultatom 3:0. Najboljim igračem proglašen je dinamovac Kruno Ivančić. Najbolji strijelac je Marko Livaja (2).