Hajduk se vratio u Split

17/9/2010 - 08:38 sati
Prva momčad

Nogometaši Hajduka vratili su se jutros, deset minuta nakon 3 sata, u splitsku zračnu luku. S prvog gostovanja u Europskoj ligi, iz Atene, nažalost, nije donesen pozitivan rezultat, dva igrom različita poluvremena skupo su Bijelima naplaćena...

Neće Splićani imati vremena za odmor, od večeras će nastaviti s treninzima, a u nedjelju krenuti prema Rijeci (zrakoplovom) gdje će iste večeri od 20:05 sati igrati derbi na Kantridi. Prema Splitu je najavljen polazak tek u utorak nakon utakmice 1/16 završnice Hrvatskog kupa protiv Rudara 47 u mjestu Ladanje Donje, nadomak Varaždina.

Inače, glavni sudac nedjeljne utakmice je Dalibor Mlakar (Zagreb), pomoćnici će mu biti Igor Krmar i Tvrtko Jureša (Zagreb). Četvrti sudac je Mario Zebec (Cestica), kontrolor Ante Vučemilović (Osijek), a delegat Željko Bacinger (Čakovec).