Hajduk s 3:1 svladao Kalcer Radomlje u prvoj pripremnoj utakmici u Istri

7/1/2023 - 16:50 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2023. (Pripreme u Novigradu)"
Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3
Prijateljska utakmica: Radomlje - Hajduk 1:3

Kalcer Radomlje - Hajduk 1:3 (0:2)
Prijateljska utakmica
Poreč
Sudac: Antonio Melnjak

Strijelci: 0:1 Livaja (3.), 0:2 Krovinović (7.), 1:2 Filip Čuić (54.), 1:3 Antunović (81.)

Hajduk prvo poluvrijeme: Sentić, Awaziem, Borevković, Melnjak, Grgić, Mikanović, Kalik, Krovinović, Sahiti, Mlakar, Livaja.

Hajduk drugo poluvrijeme: Lučić, Vušković, Simić, Prpić, Lovrencsics, Hrgović, Fossati, Vrcić (od 78. Antunović), Capan, Brajković, Kalinić.

Trener: Ivan Leko

Radomlje prvo poluvrijeme: Velić, Korun, Ševelj, Zulić, Hrvoj, Marković, Nuhanović, Sever, M. Čuić, Sokler, Cerar.

Radomlje drugo poluvrijeme: Baš, Jazbec, Vrhovac, Ivetić, Justin, Babič, Štorman, Pogačar, Jerin, Šošić, F. Čuić.

Trener: Oliver Bogatinov

U prvoj utakmici  pod vodstvom novog trenera Ivana Leke Hajduk je svladao momčad našeg kluba-partnera NK Kalcer Radomlje rezultatom 3:1. Bio je ovo ujedno i prvi od četiri testa koje će Bijeli u okviru završnog dijela priprema za nastavak sezone koje se odvijaju u Istri.

Trener Leko koristio je dvije različite momčadi u dva poluvremena, a Hajduk je već na samom startu utakmice postigao dva pogotka u produkciji Livaja - Krovinović. U trećoj minuti je Melnjak odigrao dugu loptu za Mlakara, napadač Bijelih je to lijepo ostavio za Livaju koji s deset metara neobranjivo pogađa u bliži gornji kut.

Samo četiri minute kasnije Bijeli su poveli 2:0. Pogriješila je obrana Radomlja, lopta je došla do Livaje koji s desne strane sjajno pronalazi Krovinovića koji je utrčao u prostor i prizemnim udarcem svladao vratara Velića

U 9. minuti vidjeli smo sjajan udarac Nuhanović, ali i jako dobru obranu Sentića koji se ispružio i odbio loptu u korner.

Sljedeću priliku Hajduk je imao u 16. minuti nakon prekida kojeg je s lijeve strane izveo Krovinović. Ubacio je oštro na pet metara, najviši u skoku bio je Awaziem, ali njegov udarac glavom prošao je pokraj vrata. U 31. minuti vidjeli smo drugi pokušaj Radomlja, Sokler je uspio pobjeći po desnoj strani i uputiti prizeman udarac, gađao je suprotni kut, ali nije pogodio okvir vrata.

U sljedećem napadu Mlakar je pucao glavom nakon Sahitijevog ubačaja iz prekida, međutim udarac napadača Bijelih nije pogodio cilj.

Drugi dio započeo je velikom prilikom koju je Hrgović pripremio za Nikolu Kalinića, međutim napadač Hajduka pucao je preko vrata. Ubrzo je Radomlje došlo do pogotka za kojim su smanjili zaostatak na 2:1, a zabio ga je napadač Bijelih na posudbi u slovenskom klubu Filip Čuić. Najviše je skočio nakon ubačaja, obrana Bijelih nije najbolje reagirala i Čuić je glavom zabio iz blizine.

Veliku priliku za povećanje vodstva imao je mladi Brajković u 74. minuti, Capan mu je sjajno asistirao, međutim Brajković iz blizine tuče malo pored vrata. Četiri minute kasnije Lovrencsics je prizemnim ubačajem pronašao Kalinića koji je gađao desni vratarev kut, međutim prošlo je malo pored vratnice.

Konačni rezultat postavio je Antunović u 81. minuti, tek što je ušao u igru umjesto Vrcića. Capan je uzeo loptu na desnoj strani, vidio je Antunovića kako utrčava u prazan prostor, sjajno ga je pronašao, a mladi napadač od stative pogađa za 3:1, što je bio i konačan rezultat.