Hajduk s 2:1 svladao Krilja Sovjetov golovima Delića i Gyurcsa

29/6/2019 - 20:04 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2019."
Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2
Krilja Sovjetov - Hajduk 1:2

Nogometaši Hajduka svladali su rezultatom 2:1 ruskog prvoligaša Krilja Sovjetov u prvoj pripremnoj utakmici odigranoj u Sloveniji. Pogotke za Bijele postigli su Ivan Delić i Adam Gyurcso

Bijeli su odlično ušli u utakmicu i već u prvih desetak minuta stvorili su nekoliko izglednih situacija pred vratima ruske momčadi. Jednu takvu u pogodak je u 14. minuti susreta pretvorio Delić nakon ubačaja Gyurcsa s desne strane i nesebične asistencije Jaira koji je poslužio mladog napadača Bijelih iako je i sam bio u poziciji za udarac.

Samo pet minuta kasnije poveo je Hajduk s 2:0, Jairo se pod prekršajem oslobodio svog čuvara, prošao je po lijevom krilu i zatim odlično poslužio Gyurcsa koji je natrčao na drugu vratnicu te iz blizine pospremio loptu u mrežu.

Mađar je pred kraj poluvremena mogao postići i drugi pogodak, sjajno je ciljao iz slobodnog udarca s 18 metara, ali vratar Rižikov paradom je uspio odbiti loptu u korner.

Ruska momčad smanjila je na 2:1 u 56. minuti, Sobolev je sam izašao pred Tomislava Duku, pucao je iz blizine i pogodio iako je Duka uspio dodirnuti loptu.

Trener Siniša Oreščanin u 59. minuti promijenio je cijelu momčad koja je započela utakmicu, a do kraja utakmice nismo vidjeli neku veću priliku.

Hajduk: Duka, Juranović, Ismajli (od 46. Mikulić), Svatok, Dellova, Nejašmić, Hamza, Jradi, Gyurcso, Delić, Jairo.

Hajduk od 60. minute: Blažević, Bašić, Mikulić, Vušković, Lopez, Beširović, Kalik, Jurić, Sahiti, Šego, Špikić.