Hajduk remizirao sa Slováckim u posljednjoj pripremnoj utakmici u Istri

15/1/2023 - 15:16 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2023. (Pripreme u Novigradu)"
Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1Slovácko - Hajduk 1:1
Slovácko - Hajduk 1:1

1.FC Slovácko - Hajduk 1:1 (1:1)
Prijateljska utakmica
Poreč
Sudac: Marin Vidulin
Strijelci: 0:1 Krovinović (7.), 0:2 Kim Seung (22.)

Hajduk: Sentić, Awaziem, Borevković (od 85. Simić), Melnjak, Mikanović (od 66. Lovrencsics), Kalik, Grgić (od 77. Fossati), Krovinović, Brajković (od 66. Prpić), Livaja, Mlakar (od 77. Pukštas).

Trener: Ivan Leko

1.FC Slovácko: Nguyen, Tomič, Brečka, Hofmann, Kalabiška, Petržela, Kohut, Havlik, Kim Seung, Vecheta, Sinjavski

Od 60. minute su igrali: Kadlec, Šimko, Holzer, Travnik, Doski, Mihalik, Šašinka, Reinberk, Juroška, Daniček, Borek, Frystak, Juroška, Brandner

Trener: Martin Svedik

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 s češkim prvoligašem Slovácko u posljednjoj utakmici istarskog dijela priprema za nastavak sezone. Momčad Ivana Leke tako je ovaj središnji dio priprema završila s tri pobjede i jednim remijem.

Opasniji je bio Hajduk u prvih pola sata utakmice, a do vodstva su Bijeli došli već u 7. minuti kada je s vrha šesnaesterca Krovinović sjajno poentirao u suprotni lijevi kut. Livaja je prethodno dao u prostor za Mlakara, obrambeni igrači Slováckog su uspjeli odbiti loptu samo do Krovinovića koji majstorski pogađa za 1:0.

U 22. minuti Slovácko dolazi do izjednačenja, Tomič je prošao po desnoj strani, ubacio pred vrata, a Kim Seung je natrčao na loptu te iz blizine pogodio mrežu.

Sljedeću veliku priliku kreirali su hajdukovci u 35. minuti. Kalik je lijepo petom ostavio loptu za Livaju koji je s 12 metara pucao, a vratar češke momčadi nogom je uspio obraniti njegov udarac.

U drugom poluvremenu malo je pao ritam utakmice zbog čega nismo vidjeli puno prilika. Slovácko je zaprijetilo preko Kalabiškak koji je odmah na početku drugog dijela bio u dobroj poziciji na desetak metara, međutim nije pogodio okvir vrata.

U 60. minuti češka momčad promijenila je svih 11 igrača i praktički nakon tog trenutka nije bilo većih prilika na obje strane.