Hajduk remizirao s Koperom u trećoj pripremnoj utakmici

17/1/2024 - 21:59 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2024. (Zimske pripreme 2024.)"
Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1Koper - Hajduk 1:1
Koper - Hajduk 1:1

Koper - Hajduk 1:1 (0:0)
Prijateljska utakmica
Stadion Bonifika
Gledatelja: 2000

Sudac: Mihael Antić (Slovenija)

Strijelci: 1:0 Groznica (66.), 1:1 Benrahou (87.)

Koper: Koprivec (od 46. Čurčija), Tepšić (od 46. Pabai), Mittendorfer (od 46. Mrkela), Prce (od 46. Sidibe), Diaby (od 46. Pavlović), Tomek (od 46. Groznica), Jelenič (od 46. Petriško), Lauš (od 46. Ankrah), Nkada (od 46. Ruedl), Marsetič (od 46. Mulahusejnović), Sule (od 46. Osuji).

Trener: Aleksandar Radosavljević

Hajduk: L. Kalinić (od 74. Buljan), Brajković, Mikanović (od 83. Durdov), Elez, Hrgović (od 46. Uremović), Kalik, Odjidja Ofoe, Dajaku (od 61. Livaja), Benrahou, Trajkovski (od 46. N.Kalinić),  Čuić (od 67. Skoko).

Trener: Mislav Karoglan

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 s Koperom u trećoj pripremnoj utakmici odigranoj na stadionu Bonifika u Kopru.

Oko dvije tisuće gledatelja na tribinama vidjelo je vrlo zanimljiv susret unatoč teškim uvjetima na terenu i kiši koja je padala tijekom cijelog dana. U prvom dijelu susreta vidjeli smo pregršt šansi na objee strane, međutim vratari su bili na razini pa su mreže ostale netaknute.

Prvu šansu imao je Dajaku u 7. minuti susreta, dobio je loptu na desnoj strani šesnaesterca, obranio  je vratar Koprivec njegov udarac, a zatim je nakon odbijanca pogodio gredu. Tri minute kasnije Koper je uzvratio preko Nkade koji je pucao iskosa u bliži kut, ali Lovre Kalinić brani njegov pokušaj.

Sljedeću šansu Bijeli su imali u 19. minuti, Trajkovski se našao u dobroj prilici, pucao je s lijeve strane, ali ravno u vratara domaćih. U 31. minuti opet je bilo opasno pred vratima Hajduka, Nkada je dobio loptu u šesnaestercu vratio je na drugu stativu za Marsetiča koji iz velike blizine tuče paralelno s gol linijom.

Pet minuta kasnije mogao je zabiti Brajković, sjajno ga je proigrao Kalik iz dubine, a mladi igrač Bijelih puca s 10 metara iz poluvoleja, međutim i ovo brani danas odlični Koprivec. Do kraja poluvremena slovenski čuvar mreže iskazao se još jednom kada je u dva navrata obranio pokušaje Čuića

U drugom poluvremenu Koper je promijenio kompletnu momčad, a trener Karoglan je postupno uvodio igrače s klupe. Zbog obilne kiše i već dobro načetog terena, u drugom poluvremenu su uvjeti za igru postali dosta teži pa smo i vidjeli manje prilika.

Koper je došao do vodstva u 66. minuti preko Groznice koji je primio loptu na rubu šesnaesterca i zatim preciznim udarcem iz okreta lijepo pogodio donji desni kut. Čuvali su domaći vodstvo poprilično uvjerljivo do zadnjih petnaestak minuta kada su hajdukovci napravili malo jači pritisak s nizom dobrih situacija pred suparničkim vratima.

Put do mreže uspio je pronaći Benrahou u 87 . minuti. Kombinirali su lijepo Livaja, Kalinić i Skoko, na koncu je Livaja prebacio za Benrahoua koji iz blizine pogađa za 1:1.

Posljednju utakmicu u okviru središnjeg dijela priprema za nastavak sezone Hajduk igra u subotu protiv poljskog Slaska.