Hajduk poražen od Celja u četvrtoj pripremnoj utakmici u Sloveniji

7/7/2021 - 22:41 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2021."
Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0Celje - Hajduk 3:0
Celje - Hajduk 3:0

CELJE: Celje - Hajduk 3:0

Strijelci: 1:0 Medved (52.), 2:0 Medved (73.), 3:0 Brecl (89.)

Hajduk: Posavec, Dellova, Simić, Elez, Čolina, Vuković, Atanasov, Sahiti, Livaja, Biuk – Mlakar.

Celje: Rozman (od 46. Raduha), Kadušić, Mittendorfer (od 65. Flis), Zletel (od 80. Burin), Kerin (od 75. Brecl), Šporin, Begić (od 46. Rorič), Vrbanec (od 75. Novak), Kuzmanović (od 75. Koritnik), Sokler (od 46. Medved, (od 80. Žižek)), Božić.

Nogometaši Hajduka poraženi su u četvrtoj pripremnoj utakmici rezultatom 3:0 od slovenskog prvoligaša Celja u utakmici odigranoj u Celju.

Imao je Hajduk priliku već u prvoj minuti susreta, Livaja je proigrao Mlakara koji je pucao iz dobre pozicije, međutim njegov udarac obranio je vratar Rozman. Sljedeću priliku imali su hajdukovci u 18. minuti kad je Livaja pucao iz slobodnjaka s 20 metara, bio je to jako dobar udarac koji prošao malo pored vratnice.

Domaća momčad u prvom poluvremenu imala je nekoliko pokušaja iz kontranapada, ali nisu ozbiljnije uspjeli ugroziti vrata Bijelih. No, već početkom drugog poluvremena Celje dolazi u vodstvo sjajnim pogotkom Žana Medveda s 20 metara. Pogodio je slovenski napadač u sami gornji kut, neobranjivo za vratara Bijelih. U 59. minuti Kerin je bio u prilici za povećanje vodstva, ali njegov udarac iz blizine odličnom intervencijom brani Posavec.

U 73. minuti novi sjajan potez Žana Medveda, primio je napadač Celja loptu na nešto više od dvadeset metara i opet na sličan način pogodio sami gornji kut za 2:0.

Konačni rezultat postavio je Brecl na samom kraju susreta, u 89. minuti.

Posljednju utakmicu u okviru slovenskog dijela priprema Hajduk igra u četvrtak s početkom u 10.30 sati protiv rumunjskog prvoligaša UTA Arad u Slovenskim Konjicama.