Hajduk pobijedio Solin u trening utakmici u Mravincima

25/7/2023 - 21:33 sati
Utakmice
Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7
Trening utakmica: Solin - Hajduk 1:7

Solin - Hajduk 1:7 (1:4)
Prijateljska utakmica
Igralište: Glavica (Mravince)
Sudac: Ante Terzić

Strijelci: 0:1 Pekić (26.-AG), 0:2 Čuić (34.), 0:3 Kalik (35.), 1:3 M. Vušković (37.), 1:4 Moufi (45+1.), 1:5 Brajković (56.), 1:6 Čuić (60.), 1:7 Šošić (87.)

Sastav Hajduka: Kalinić (od 45. Silić), Moufi (od 60. Mikanović), Ćubelić, Elez, Diallo (od 75. Šošić), Lauš (od 45. Kavelj), Odjidja (od 60. Vušković), Kalik (od 75. Sigur), Dajaku (od 45. Brajković), Dolček (od 45. Sahiti), Čuić.

Hajduk i Solin odigrali su u utorak zatvorenu trening utakmicu u Mravincima. Trener Ivan Leko koristio je igrače koji su imali manju minutažu ili nisu igrali u prva dva službena susreta u novoj sezoni, a Bijeli su pobijedili rezultatom 7:1. Svakako, važna vijest je da su nakon duže stanke za hajdukovce ponovno nastupili kapetan Lovre Kalinić i stoper Josip Elez.

Bijeli su do vodstva stigli u 26. minuti autogolom Pekića. Dajaku je prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor te zatim uputio oštar ubačaj, a lopta se od noge stopera Solina nesretno odbila u mrežu.

Na 2:0 povisio je Čuić u 34. minuti nakon sjajne lopte koju je uputio Odjidja, izašao je napadač Bijelih sam na vratara Buljana te jakim udarcem iz blizine pogodio mrežu. Već u sljedećem napadu postigli su Bijeli treći pogodak, Moufi je na vrhu šesnaesterca ostavio loptu za Kalika koji puca i pogađa donji desni kut vratara Buljana.

Smanjio je Solin u 37. minuti, Hrgović je oštro ubacio na drugu stativu, Moreno Vušković je sve dobro ispratio, uklizao te iz blizine pogodio za 3:1.

Četvrti pogodak u prvom dijelu vidjeli smo pred sam kraj, postigao ga je Moufi udarcem iz blizine nakon Kalikove asistencije.

U drugom dijelu nastavila se utakmica u sličnom ritmu. Bijeli su na 5:1 povećali pogotkom Brajkovića koji je zabio sa sedam metara nakon duplog pasa s Čuićem, a zatim se je Čuić zabio svoj drugi pogodak u 60. minuti na asistenciju Kalika.

Konačni rezultat postavio je Šošić u 87. minuti, Sahiti je prošao dvojicu igrača, dao na stranu za Šošića koji zabija s osam metara iskosa.