UŽIVO

Hajduk - Varaždin 0:0

Utakmicu Hajduk - Varaždin pratite uživo, iz minute u minutu na našem Twitteru i Facebooku
Hajduk pobijedio Radomlje u prijateljskoj utakmici odigranoj na Poljudu

27/3/2022 - 16:16 sati
Utakmice
Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2Hajduk - Radomlje 5:2
Hajduk - Radomlje 5:2

Hajduk - Radomlje 5:2 (4:1)
Prijateljska utakmica
Sudac: Marino Majstrović (Split)

Strijelci: 1:0 Melnjak (15.), 1:1 Pogačar (17.), 2:1 Katić (27.), 3:1 Kačaniklić (30.), 4:1 Mikanović (41.), 5:1 Kačaniklić (57.), 5:2 Mužek (60.)

Hajduk: Posavec (od 46. Subašić), Lovrencsics, Katić, Elez (od 46. Ferro), Melnjak (od 46. Letaj), Vuković, Fossati (od 77. Nazor (od 86. Vladušić)), Krovinović (od 46. Lazar), Mikanović (od 62. Jurić-Petrašilo), Kačaniklić (od 62. Brajković), Mlakar.

Radomlje: Velić, Primc, Cerar, Šarić, Rugašević, Mužek, Pogačar, Ćalušić, Guček, Guzina, Bumbu.

U drugom poluvremenu ušli su: Šugić, Jazbec, Kregar, Nuhanović, Kolar, Čuić, Žulić, Mišić, Mrkonjić, Prohouly, Malenšek.

Nogometaši Hajduka s 5:2 svladali su momčad slovenskog prvoligaša Radomlja u prijateljskoj utakmici odigranoj na Poljudu. Bio je ovo prvi susret dva kluba koji su u prosincu 2021. godine na Poljudu potpisali poslovno-partnersku suradnju.

Prvi pogodak u zanimljivoj i vrlo efikasnoj utakmici pao je u 15. minuti, a Hajduk je u vodstvo doveo Melnjak. Bijeli su izborili udarac iz kuta, nakon kratke kombinacije Kačaniklić je ubacio pred vrata, Katić glavom spustio na drugu stativu odakle Melnjak glavom pogađa nebranjeni dio mreže.

Radomlje već nakon dvije minute stiže do izjednačenja, Pogačar se sjurio po desnoj strani Hajdukovog šesnaesterca i zatim snažnim udarcem s 13 metara pogodio suprotni kut.

U 27. minuti Bijeli su opet u vodstvu. Kačaniklić je ubacio iz kornera, a  Katić najviše skače i glavom neobranjivo pogađa iz velike blizine. Samo tri minute kasnije odigrali su hajdukovci najljepšu akciju na utakmici. Kačaniklić je poentirao odmjerenim udarcem sa sedam metara nakon velikog broja dodavanja u kojima su prethodno sudjelovali Elez, Mikanović i Lovrencsics.

U 41. minuti zabija Mikanović s pet metara za 4:1. Sjajan posao napravio je Mlakar koji je prošao po desnoj strani i ubacio za strijelca Mikanovića koji je pravovremeno utrčao u prazan prostor.

Svoj drugi pogodak Kačaniklić postiže u 57. minuti. Fossati je poslao fantastičnu loptu sa svoje polovice terena pred vrata gostiju, idealno za Kačaniklića koji je pravovremeno utrčao iza leđa i zabio snažnim udarcem s 13 metara zabio za 5:1.

Konačni rezultat postavio je Mužek u 60. minuti susreta. Izborili su igrači Radomlja korner, lopta se dugo odbijala po šesnaestercu nakon ubačaj iz kuta, došla je do Mužeka koji prizemnim udarcem s 14 metara pogađa mrežu za konačnih 5:2.