UŽIVO

Slaven B. - Hajduk 0:0

Utakmicu Slaven B. - Hajduk pratite uživo, iz minute u minutu na našem Twitteru i Facebooku

Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Osijek 1:1 (Split, 7/11/2020)"
Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1Hajduk - Osijek 1:1

Kraj utakmice

90+6 Jradi nije pogodio s bijele točke. Ivušić je obranio njegov udarac.

90+3 Beljo je igrao rukom u šesnaestercu. Jović je nakon provjere putem VAR-a pokazao na bijelu točku.

90+1 Dobra akcija Bijelih. Jairo se ubacio na desnu stranu, gađao je Umuta ispred vrata, ali Majstorović je u posljednji trenutak izbio ispred njega.

90 Igrat će se još 3 minute dodanog vremena.

86 Bohar je pogodio gredu.

84 Još jedna promjena u sastavu Osijeka. U igru je ušao Beljo umjesto Miereza.

80 Dvostruka promjena u sastavu Osijeka. Ušao je Grgić umjesto Ndockyta te Talys umjesto Jurčevića.

76 Nakon ubačaja iz kornera Jurić je spustio glavom za Jradija koji je primio loptu na 10 metara, ali predugo je oklijevao s udarcem i na kraju je uspio izboriti samo novi korner.

72 Druga promjena u sastavu Hajduka, ušao je Kreković umjesto Gyurcsa.

72 Mierez je pokušao iz daljine, nije bio precizan.

65 Pucao je Nejašmić, otišlo je preko vrata.

63 Prva promjena u sastavu Osijeka. U igru ulazi Lončar umjesto Lope.

61 Snažno je pucao Jurić s 25 metara, bio je to prizeman udarac, prošlo je tik uz desnu vratnicu.

55 GOOOOOOOOOOOL 1:1 Čolina! Došla je lopta na lijevi rub šesnaesterca gdje je usamljen ostao lijevi bek Bijelih odakle je silovito iz poluvoleja zakucao loptu u suprotni gornji kut. Prekrasan pogodak Čoline.

50 Žuti karton dobio je Lopa.

47 Žuti karton dobio je Vušković.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Imamo jednu promjenu u sastavu Hajduka. U igru ulazi Umut Nayir umjesto Čuića.

45 Kraj je prvog poluvremena. Hajduk - Osijek 0:1.

45 Malo je nedostajalo da Hajduk sada izjednači nakon pogreške Ivušića. Dugo je oklijevao vratar Osijeka s izbijanjem lopte, Jairu je malo nedostajalo da je uzme, na kraju je samo izbio u gol aut.

41 Ubacio je Jakoliš, Jurić je s 14 metara pucao glavom, ali otišlo je preko vrata.

29 Pucao je Čuić s dvadeset metara, obranio je Ivušić.

23 Osijek je poveo s 1:0 pogotkom Miereza. Napadač Osijeka zabio je glavom nakon ubačaja iz kornera.

22 Još jednu veliku šansu propustio je Lopa. Dobio je idealnu loptu na 11 metara, pucao iz prve, ali od nekoga iz obrane Bijelih odbilo se u korner.

21 Bohar je sada prošao kroz sredinu, tukao je s vrha šesnaesterca i pucao preko vrata.

20 Pucao je Silva s dvadesetak matera, nije pogodio okvir gola.

12 Sjajna duga lopta Nejašmića za Jurića koji je glavom vratio u sredinu prema Gyurcsu, međutim napadač Bijelih blokiran je u posljednji trenutak.

10 Lopa je pucao nakon što mu se lopta idealno odbila na 14 metara, Nejašmić je spasio mrežu Bijelih praktički s gol linije. Bila je to velika šansa za goste.

2 Uzvratio je Hajduk na drugoj strani. Izborili su Bijeli korner nakon ubačaja Čuića. Izveo je Gyurcso, prebačeno je na drugu stativu, a Vušković je za trenutak propustio loptu koja je padala na sedam metara od gola.

1 Bohar je pucao iskosa, obranio je Posavec i odbio u prvi korner za goste iz kojeg se ništa nije dogodilo.