Split: Hajduk - Lokomotiva 1:1

5/8/2018 - 22:45 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Lokomotiva 1:1 (Split, 5/8/2018)"
Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1Hajduk - Lokomotiva 1:1

92 Posljednja promjena u sastavu gostiju, ulazi Hujber umjesto Kastratija

90 Juranović je sjajno probio stranu, oštro je ubacio na deset metara, lopta se odbila na 14 metara odakle je iz prve potegao Bašić, ali Grbić brani njegov udarac

88 Odlična lopta Jurića u prostor za Delića koji je ostao sam s Majstorovićem, ali stoper gostiju uspio je otkloniti opasnost

86 Pucao je Datković sa 16 metara, njegov udarac je blokiran, korner za Lokomotivu.

80 Toma Bašić je pucao iz slobodnjaka i pogodio živi zid.

78 Slobodan udarac za Hajduk na 19 metara.

77 Gyurcso je pucao iz teške pozicije s 20 metara, otišlo je pored vrata.

74 Druga promjena u redovima gostiju, ušao je Burić umjesto Đuraseka.

72 Ljubić je dobio žuti karton.

70 Potegao je Hamza s 20 metara, njegov udarac je blokiran, na kraju će biti korner za Bijele.

67 Posljednja promjena u sastavu Hajduka. U igru je ušao Gyurcso umjesto Jaira.

65 Jairo je dobio žuti karton.

64 Sjajno je Fomitschow pronašao Jaira na 14 metara, Brazilac je zahvatio loptu, ali preslabo i Grbić je to uspio uhvatiti u ruke. Bila je ovo odlična šansa za Hajduk

62 Pucao je Hamza s 25 metara, Grbić nije uspio uhvatiti u ruke, Šego je krenuo na loptu i pao u kontaktu s vratarom Lokomotive, ali sudac Batinić ni ovaj put nije pokazao na bijelu točku

59 Druga promjena u sastavu Bijelih, Delić je ušao umjesto Ivanovskog.

57 GOL 1:1 Krstanović je izjednačio na 1:1. Radonjić mu je dao loptu u prostor, a napadač Lokomotive je iskosa s desne strane pogodio suprotni kut

55 Prva promjena u sastavu Lokomotive, ušao je Krstanović umjesto Babića.

Na Poljudu je večeras 10 408 gledatelja, od toga 582 na Obiteljskoj tribini (ulaz U). Hvala Vam na posjeti!

52 Ubacio je Bašić iz kornera, Vučur je pucao glavom s 12 metara, odbilo se od travnjaka preko vrata.

46 Jairo je s lijeve strane oštro ubacio za Ivanovskog koji pada u kontaktu s Grbićem, međutim sudac Damir Batinić se nije oglasio.

46 Počelo je drugo poluvrijeme, nema promjena u sastavima.

45+1 Gotovo je prvo poluvrijeme. Hajduk vodi 1:0 pogotkom Stanka Jurića iz 44. minute susreta.

45 Igrat će se minuta dodanog vremena u prvom poluvremenu

44 GOOOOOOOOOOOOL! Stanko Jurić! Hajduk - Lokomotiva 1:0! Fantastičan pogodak Stanka Jurića za 1:0! Odbila se lopta nakon akcije Bijelih na nekih 27 metara do Stanka Jurića koji ljevicom šalje projektil uz samu stativu, neobranjivo za Grbića

43 Radonjić je dobio žuti karton.

42 Udarac Fomitschowa s dvadeset metara uz male poteškoće zaustavio je Grbić.

41 Žuti karton dobio je Karačić.

39 Prva promjena u sastavu Hajduka, Šego ulazi u igru umjesto Saida koji je nekoliko trenutaka ranije signalizirao klupi da zbog ozljede ne može nastaviti utakmicu

38 Pokušao je Jakić iz velike udaljenosti, otišlo je to visoko preko vrata.

35 Mikulić je dobio žuti karton.

35 Udarac Jaira s 18 metara blokirali su braniči gostiju.

34 Lokomotiva je kreirala šansu po desnoj strani, ubacio je Babić, Đurasek je bio na u poziciji za šut na deset metara, ali Vučur i Ljubić zajedničkim snagama uspijevaju otkloniti opasnost

31 Pucao je Ivanovski iz okreta s više od 25 metara, otišlo je malo pored vrata.

24 Ivanušec je dobio žuti karton zbog prigovora.

21 Nakon prvih dvadeset minuta utakmice Hajduk ima 57 posjeda lopte, vidjeli smo po dvije izgledne situacije na obje strane, odnosno po dva udarca izvan okvira

14 Jairo je izgubio loptu na 30 metara, uzeo je Babić, proigrao Karačića koji je pucao s 15 metara - otišlo je pored vratnice.

9 Jairo je osvojio loptu u opasnoj zoni, došlo je do Ivanovskog koji je na koncu blokiran na rubu kaznenog prostora.

5 Ivanušec je povukao izglednu kontru, sjurio se do 18 metara gdje ga Juranović zaustavlja sjajnom obrambenom reakcijom.

4 Odličan ubačaj Tome Bašića na pet metara, lopta je prošla nekoliko igrača Hajduka, na kraju je pucao Jairo iskosa, međutim nije uspio pogoditi okvir vrata

4 Ivanovski je bio u opasnom prodoru, srušio ga je Kolinger uz aut liniju. Hajduk će imati priliku iz prekida.

1 Utakmica je počela. Sretno Bijeli!!!

Uoči početka utakmice održana je minuta šutnje za nedavno preminule Olivera Dragojevića i Nedjeljka Špira Ercega.