MEĐIMURJE - HAJDUK II  1:6 (0:0)
Utakmica 32. kola Druge HNL
Igralište: SRC Mladost
Sudac: Filip Meglić (Krapinske Toplice)
Strijelci: 0:1 Brnić (49), 0:2 Šarić (55), 0:3 Chinedu (78), 0:4 Lauš (81), 0:5 Lauš (83), 0:6 Šarić (85), 1:6 Igrec (86)

Međimurje: Jasenović, Palić, Gajić, Hranilović, Marcijuš (od 68. Mihaljević) , Radošević (od 59. Igrec), Havelka (od 59. Kuzminski), Jakupak, Hasanović (od 59. Čovo), Zanjko (od 78. Hlišć), Glavina.

Hajduk II: Ninčević, Muratović (od 68. Tolaj), Bekavac, Škaričić, Ćalušić, Ćubelić (od 69. Lauš), Čuić (od 83. Jurica), Blagaić (od 83. Mijatović), Šarić, Bajić (od 69. Chinedu), Brnić.

Druga momčad Hajduka u Čakovcu je pobijedila Međimurje s uvjerljivih 6:1. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, a onda je u drugih 45 minuta momčad trenera Gorana Sablića do vrha napunila mrežu domaćina. Seriju pogodaka otvorio je Ivan Brnić u 49. minuti, a šest minuta kasnije u strijelce se upisao i Ivan Šarić. Potom u 74. minuti domaćin ostaje s igračem manje. Denis Glavina skrivio je prekršaj u obećavajućoj situaciji i sudac Filip Meglić pokazao mu je put u svlačionicu. Nakon toga Međimurje se u potpunosti predalo i do kraja su mrežu domaćeg vratara Matije Jesenovića zatresli Stephen Chinedu i dva puta Tino Blaž Lauš, a seriju je zatvorio svojim drugim pogotkom Šarić.

Počasni pogodak za Međimurje postigao je četiri minute prije kraja susreta Stjepan Igrec.