Prijateljska utakmica
Kamp "Musa-Karačić" Široki Brijeg
Strijelci: 0:1 Kreković (23.), 0:2 Kreković (35.), 0:3 Špikić (71.)

Hajduk: Ninčević (od 46. Baždarić), Bašić (od 78. Rakić), Batarelo, Vušković (od 46. Ševelj), Ciprić (od 60. Relota), Nejašmić, Pasariček (od 75 Čuić), Šarić (od 46. Jenjić), Teklić, Špikić (od 75. Brnić), Kreković (od 46. Kovačević).

Hajdukova druga momčad slavila je i u drugoj pripremnoj utakmici odigranoj u sklopu središnjeg dijela priprema za novu sezonu koje su održane na Kupresu. Momčad Siniše Oreščanina u srijedu je odmjerila s kombiniranom momčadi BiH prvoligaša Širokog Brijega u Širokom Brijegu i na koncu slavila s uvjerljivih 3:0.

Dvostruki strijelac za Bijele u prvom poluvremenu bio je napadač Leon Kreković koji je najprije u 23. minuti susreta iskoristio sjajno dodavanje Darija Špikića i lijevom nogom s 15 metara pogodio za vodstvo Hajduka.

U 35. minuti Kreković je krenuo sam prema vrataru, međutim nije čekao da mu se približi nego je uputio neobranjiv udarac s 18 metara u suprotni desni kut. Bio je to fantastičan potez mladog napadača za 2:0 Bijelih.

Točku na ovu utakmicu stavio je Špikić u 71. minuti utakmice nakon što je presjekao jednu loptu u opasnoj zoni, izašao je sam pred vratara i rutinski ga svladao za konačnih 3:0.

Hajdukova druga momčad se nakon ove utakmice vraća u Split gdje će nastaviti s pripremama do početka nove sezone.