Hajduk II u uzbudljivom finišu osvojio tri boda protiv Dubrave Tim Kabel

Hajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim KabelHajduk II - Dubrava Tim Kabel
Hajduk II - Dubrava Tim Kabel

HAJDUK II  - Dubrava Tim Kabel 3:2  (1:2)
2. HNL – 9. kolo
Sudac: Mateo Erceg (Pristeg)

Strijelci: 1:0 Grubišić (13), 1:1 Juranović (28-11 m), 1:2 Barišić (29-ag), 2:2 Barišić (85), 3:2 Brnić (90)

HAJDUK II: Sentić, Letaj (od 81. Ćubelić), Barišić, Burin, Škaričić, Čalušić (od 71. Kosić), Grubišić, Filipović, Brnić, Lauš (od 64. Šošić), Tolaj (od 71. Chinedu).

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa, Kelemen, Juranović, Rodriguez (od 46. Kauzlarić), Alghoul, Mudražija, Mlinarić, Džaferović, Ljubanović (od 57. Šugić), Marić.

Druga momčad Hajduka nakon duže pauze uzrokovane samoizolacijom zbog korona virusa, povratak na travnjak obilježila je pobjedom u zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici protiv Dubrave Tim Kabel.

Momčad trenera Marija Despotovića u uzbudljivom finišu je najprije sustigla vodstvo gostiju, a potom i došla do pobjedonosnog pogotka. Bijeli su poveli u 13. minuti nakon brze akcije i ubačaja Ivana Brnića s desne strane, a loptu je glavom u mrežu s osam metara ubacio Luka Grubišić. Sličnu akciju vidjeli smo i devet minuta kasnije, ovog puta na Brnićev centaršut reagirao je Bleart Tolaj, ali je njegov udarac iz blizine vratar gostiju Mario Mustapić odbio u korner.

Gosti dolaze do preokreta u samo dvije minute. Najprije je u 28. minuti u domaćem kaznenom prostoru prekršajem zaustavljen Dragan Juranović, nakon čega je sudac Mateo Erceg pokazao na bijelu točku.  Juranović je izveo najstrožu kaznu i poslao loptu pod prečku. U idućoj minuti došlo je do nesporazuma između Branimira Barišića i Karla Sentića te je lopta upućena od bijele 'petice' završila u vlastitoj mreži.

U sudačkoj nadoknadi prvog dijela, gosti su mogli riješiti utakmicu. Sentić je u razmaku od 30 sekundi dva puta sjajno obranio udarce Muhameda Alghoula, najprije s 14, a potom i šest metara. U 62. minuti Sentić je još jednom spasio gol, ovog puta glavom je obranio udarac Juranovića sa sedam metara iskosa s lijeve strane.

Bijeli su izjednačili iz prekida u 85. minuti, Brnić je odlično nabacio s desne strane, a Barišić bio najviši u skoku i iz blizine pogodio mrežu. U 90. minuti postavljen je konačni rezultat. Ivan Ćubelić lijepo je u dubinu proigrao raspoloženog Brnića, a ovaj je precizno pogodio desni kut gostujućeg gola.