Datum: 23/9/2018
Suci: Marko Cestarić (Sisak)
Hajduk II slavio protiv Dinama II na Poljudu

23/9/2018 - 16:30 sati
Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0Hajduk II - Dinamo II 2:0
Hajduk II - Dinamo II 2:0

HAJDUK II  - DINAMO II 2:0 (1:0)
2. HNL - 4. kolo
Gledatelja: 800
Sudac: Marko Cestarić (Sisak)
Strijelac: 1:0 Barišić (22 ag), 2:0 Sahiti (86)

Hajduk II: Ljubić, Šehić, Batarelo, Mikulić, Bradarić, Nejašmić, Sahiti (od 90. Vušković), Pasariček, Teklić (od 68. Pršir), Špikić (od 72. Delić), Šego.

Dinamo II: Horkaš, Barišić, Mikulić, Džijan, Kim (od 75. Gogić), Franjić, Marin (od 45. Kim Gyuhyeong), Tolić (od 60. Plantak),  Hasić, Cekici, Ćuže.

Hajdukova druga momčad pobijedila je u derbiju 5. kola 2. HNL Dinamo II rezultatom 2:0. Momčad trenera Siniše Oreščanina nakon četiri uzastopna gostovanja odigrala je prvu utakmicu na svom travnjaku i u potpunosti nadigrala goste iz Zagreba.

Prvu prigodu Bijeli su stvorili u 13. minuti, ubacio je Edin Šehić s desne strane, a Dario Špikić glavom šutirao pored gola. U 19. minuti zaprijetio je Luka Pasariček udarcem s 20 metara, ali je lopta otišla preko gola. Hajduk II poveo je u 22 minuti, Šehić je odlično prošao po desnoj strani i ubacio u sredinu, a Tomislav Barišić nespretno je loptu ugurao u vlastitu mrežu.

U drugom dijelu najprije je gostima zaprijetio Emir Sahiti, u 49. minuti je šutirao s 12 metara iskosa, ali je Dinko Horkaš odbio loptu u korner. Tri minute kasnije bilježimo odličan udarac Tonija Teklića s 20 m, ali je lopta prošla tik uz vratnicu. Najveće prigode za povcećanje vodstva Bijelih imao je Michele Šego u 54. i 63. minuti. Najprije je zaplivao zrakom i zamalo nepreciznim udarcem glavom završio odličnu akciju Sahitija i Domagoja Bradarića, a potom je nakon lijepog proigravanja Teklića s ruba kaznenog prostora gađao ravno u Horkaša.

U 69. minuti zabilježili smo prvi udatrac gostiju prema vratima Bijelih, Mario Ćuže je bio najviši u skoku, ali je šutirao preko gola. U pokušaju da dođu do izjednačenja Modri su zaigrali nešto otvorenije i stvorili još jednu priliku istog igrača u 83. minuti. Hajduk II je vješto koristio sve više prostora u obrani gostiju i prije drugog pogotka stvorio tri dobre prilike u kojima su se našli Šego, Ivan Delić i Jurica Pršir. Konačan rezultat postignut je u 87 minuti. Sahiti je akrobatski prihvatio jednu visoku loptu, prevario svog čuvara i iz poluvoleja s 15 metara zakucao loptu u mrežu Dinama II.