Sudac: Matej Bezelj (Pula)
Strijelci: 0:1 Veljača (8), 0:2 Veljača (32), 1:2 Šarić (52-11 m)

HAJDUK II: Sentić, Škaričić (od 46. Tolaj), Mikulić, Ševelj, Ćalušić, Skorup, Šošić (od 83. Bajić), Blagaić (od 46. Unušić – od 83. Chinedu), Lauš, Brnić (od 46. Ćubelić), Šarić

SOLIN: Topić, Relota (od 76. Zeljković), Franić, Kušeta, Tomić, Vulikić, Veljača (od 76. Pavlinović), Ninčević, Llanos (od 58. Laušić), Puljić, Repić (od 90+1 Vujinović)

U utakmici 23. kola 2. HNL, Hajduk II je na Poljudu poražen od Solina s 2:1. Gosti su bolje odigrali u prvom poluvremenu i preko raspoloženog Marija Veljače stekli prednost od 2:0, koju igrači u bijelim dresovima u nastavku nisu uspjeli dostići. Prvi gol mladi napadač Solina postigao je iz blizine, nakon što se udarac Antonija Repića odbio od obje vratnice, a drugi put je poentirao u situaciji jedan na jedan.

Počasni pogodak Bijeli su postigli u 52. minuti s 11 metara. Nikola Kušeta je u svom šesnaestercu faulirao Tina Blaža Lauša, a Ivan Šarić je bio precizan s bijele točke.  Pokušavali su igrači Hajduka II u drugom dijelu doći do izjednačenja, imali su više od igre, a najveću prigodu za izjednačenje stvorili su u 56. minuti. Bruno Unušić ubacio je s desne strane, a Bleart Tolaj pokušao vrhom kopačke sa šest metara iskosa, no refleksno je reagirao gostujući vratar Ante Topić i spasio svoju mrežu. Od prilika gostiju u drugom poluvremenu treba izdvojiti slobodan udarac Duje Ninčevića u 68. minuti, koji je iznad buketa igrača u petercu završio na suprotnoj vratnici.