Hajduk II pobijedio Šibenik u reviji golova

22/2/2019 - 16:30 sati
Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3Hajduk II - Šibenik 5:3
Hajduk II - Šibenik 5:3

HAJDUK II  - ŠIBENIK 5:3 (3:1)
Pomoćno igralište stadiona Poljud
Prijateljska utakmica
Strijelci: 1:0 Blagaić (14), 2:0 Teklić (25), 3:0 Kreković (35-11 m), 3:1 Kendeš (41), 3:2 Kukec (55), 3:3 Bulat (64), 4:3 Prtajin (81), 5:3 Vojković (87)
HAJDUK II: Ljubić (od 46. Matijaš), Ševelj (od 46. Radić), Vušković, Dellova, Ciprić (od 46. Bašić), Kosić (od 46. Martinović), Pršir (od 60. Prtajin), Teklić (od 67. Vojković), Blagaić, Bajić, Kreković (od 60. Špikić).

ŠIBENIK: Labrović, Pecolaj, Vukorepa, Bilić, Blaić, Barišić, Bulat, Kukec, Kendeš, Celić, Prince. Klupa: Galešić, Lokin, Rogić, Roca, Pandža, Stanić, Maleš, Fuštin.

Hajduk II pobijedio je vodeću momčad 2. HNL rezultatom 5:3 u vrlo lijepoj i atraktivnoj prijateljskoj utakmici. Domaćin je u 25 minuti imao sigurno vodstvo od 3:0, ali su u tom periodu i gosti imali tri vrlo dobre prilike, Luka Celić i Vice Kendeš bili su neprecizni, a šut Kendeša s 10 m u 23. minuti odlično je obranio Marin Ljubić.

Bijeli su poveli u 14. minuti, Tonio Teklić asistirao je Jakovu Blagaiću, koji sa 16 metara precizno pogađa lijevi kut gostujućih vrata. Jedanaest minuta kasnije Blagaićev udarac brani Nediljko Labrović, a odbijenu loptu u mrežu posprema Teklić. Treći pogodak nosi potpis Leona Krekovića nad kojim je u 35. minuti skrivljen prekršaj za najstrožu kaznu, a Hajdukova 'sedmica' s bijele točke je bila precizna. Gosti potom kreiraju još dvije lijepe prilike, a do smanjenja vodstva Bijelih dolaze u 43. minuti preko Davora Kukeca.

Momčad trenera Borimira Perkovića u drugom dijelu stiže do izjednačenja, mrežu vratara Davora Matijaša zatresli su najprije u 55. minuti Kukec, pa potom devet minuta kasnije i Marko Bulat. Samo minutu nakon što je ušao u igru, veliku priliku za novo vodstvo Hajduka II ima Ivan Prtajin, ali u situaciji jedan na jedan uspješniji je gostujući vratar. Prtajin priliku za popravak ima u 81. minuti i odlično je koristi. Napadač Bijelih oduzeo je loptu protivničkoj obrani i preciznim udarcem s 18 metara naciljao desni kut. Konačan rezultat i pobjedu momčadi trenera Marija Despotovića  od 5:3 postavio je u 86. minuti Frane Vojković preciznim udarcem s 14 metara.