Gledatelja: 100
Hajduk II na Poljudu poražen od Sesveta

11/10/2020 - 16:45 sati
Hajduk II - Utakmice
Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3Hajduk II - Sesvete 2:3
Hajduk II - Sesvete 2:3

HAJDUK II  - SESVETE  2:3  (2:2)
2. HNL – 5. kolo
Stadion: Poljud
Sutkinja: Ivana Martinčić (Kopivnica)

Strijelci: 0:1 Zenko (18), 0:2 Geljić (25), 1:2 Grubišić (32), 2:2 Lauš (33), 2:3 Topić (76)

HAJDUK II: Sentić, Unušić, Radić, Barišić, Filipović, Ćalušić (od 72. Šošić), Grubišić, Ćubelić (od 79. Mijatović), Lauš, Kreković (od 63. Brnić), Tolaj (od 72. Šarić).

SESVETE: Čabraja, Sabljo, Kastrati, Zenko (od 69. Kožić), Geljić, Malekinušić (od 90. Hoić), Vujanić, Brigić, Florucz (od 69. Topić), Majić (od 87. Stojanović), Hlevnjak.

Druga momčad Hajduka poražena je na Poljudu od Sesveta s 3:2, u zaostaloj utakmici 5. kola 2. HNL.

Gosti su poveli u 18. minuti izvanrednim golom Adriana Zenka. On je prihvatio jednu odbijenu loptu na 25 metara od gola i snažnim udarcem pogodio lijeve rašlje domaćeg gola. Sedam minuta kasnije, nakon prodora Matije Malekinušića, Mihovil Geljić je iz blizine ubacio loptu u mrežu za 0:2.

U samo dvije minute momčad trenera Marija Despotovića došla je do poravnanja. U 32. minuti Luka Grubišić je glavom smanjio na 1:2 nakon ubačaja Tina Blaža Lauša, a minutu kasnije je Lauš doveo Bijele do izjednačenja. On je s 10 metara iskosa pogodio bliži kut, uz nespretnu intervenciju vratara gostiju.

Gosti su prigodu za vodstvo imali u 52 minuti, ali je Karlo Sentić odlično nogom obranio udarac Geljića sa sedam metara. Sva tri boda Sesvetama je donio Mateo Topić u 76. minuti. Nakon brze akcije, on je na vrhu šesnaesterca prevario svog čuvara i pogodio lijevi kut.

Do kraja utakmice Bijeli su pokušavali doći do izjednačenja i barem jednog boda, ali bez uspjeha.