Gledatelja: 150
Hajduk II bolji od Osječana

8/4/2019 - 19:35 sati
Hajduk II - Utakmice
Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1Hajduk II - Osijek II 3:1
Hajduk II - Osijek II 3:1

HAJDUK II  - OSIJEK II  3:1 (1:0)
2. HNL – 19. kolo
Stadion: Poljud
Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb)
Strijelci: 1:0 Špikić (7), 2:0 Šego (48-11 m), 3:0 Prtajin (70), 3:1 Kolega (72-11 m)

HAJDUK II: Ljubić, Relota, Vušković, Mikulić, Ciprić, Beširović (od 82. Martinović), Pršir (od 89. Ševelj), Špikić, Teklić, Šego (od 77. Kreković), Prtajin.

U lijepoj, obostrano otvorenoj utakmici Hajduk II je pobijedio drugu momčad Osijeka s 3:1. Prva je to pobjeda momčadi trenera Marija Despotovića u nastavku sezone. Bijeli su je zaslužili, ali pohvale idu i gostima koji su se na Poljud došli nadigravati.

Bijelima je na ruku išlo i rano vodstvo, u sedmoj minuti Hrvoje Relota je odlično izašao iz zadnje linije prošao pored tri protivnička igrača i dubinskom loptom u šesnaestercu pronašao Michelea Šegu. Njegov udarac vratar Marko Barešić odlično je obranio, ali loptu prihvaća Dario Špikić i lijevom nogom lijepo pogađa suprotni kut.

Sve do poluvremena igralo se napadački s obje strane uz niz prigoda i opasnih situacija pred oba gola. Hajdukov vratar Marin Ljubić istaknuo se u dva navrata. Najprije je u 14. minuti izbio opasan ubačaj Luke Marina s lijeve strane, a potom u 31. minuti i odlično na gol liniji poklopio loptu koju je nakon kornera glavom uputio Stjepan Radeljić, ona se odbila od grede i završila u rukama Ljubića.

Početak drugog poluvremena opet je pripao Bijelima i nakon samo tri minute na semaforu je svijetlilo 2:0. Najstrožu kaznu izborio je Ivan Prtajin, a siguran strijelac bio je Michele Šego. Vratar gostiju pročitao je njegovu namjeru, ali je udarac u donji desni kut bio jak i precizan.

U 50. minuti gosti opet prijete, Todor Todoroski je šutirao s 13 metara iskosa, ali Ljubić je na mjestu. U 70. minuti Hajduk II stiže i do trećeg pogotka, lijepu kontru i ubačajJosipa Ciprića,  Prtajin vješto ubacuje u mrežu. Okrunio je tako Prtajin odličnu igru u kojoj je dobio desetak zračnih duela i duge lopte iz prve linije točno proslijeđivao suigračima iz napada.

Utakmica se učinila riješenom, ali samo minutu kasnije sutkinja Sabina Bolić još jednom je pokazala na bijelu točku, ovog puta za goste nakon duela Hrvoja Relote i Ivana Durdova. Siguran strijelac s 11 metara bio je Toni Kolega. Do kraja su Bijeli bez većih problema sačuvali sigurno vodstvo i s nova tri boda misli se okreću još jednom domaćem ogledu, idućeg tjedana stižu Zadrani.