90+7 Kraj je utakmice. Gzira United pobijedila je s 3:1.

90+6 Gzira United zabila je pogodak za 3:1, strijelac je Kone.

90 Igrat će se još 6 minuta dodanog vremena.

86 Posljednja promjena u redovima Gzire, ušao je Samb umjesto Cohena.

85 Udarac Josipa Bašića sa 17 metara otišao je preko vrata.

83 Velika prilika za Bijele. Jairo je proigrao Jurića koji se u šesanestercu oslobodio čuvara i vratio za Delića, ovaj je dao Hamzi čiji je udarac blokiran, odbilo se do Jradija koji gađa vanjski dio mreže.

81 Posljednja izmjena u redovima Hajduka, ušao je Kalik umjesto Beširovića.

80 Barbosa je dobio žuti karton.

77 Druga izmjena u redovima Gzire, ušao je Scherri umjesto Soaresa.

69 Gzira je povela s 2:1, Kone je efektno zabio s 15 metara.

66 Izmjena kod Gzire, ušao je S. Borg umjesto Sakiyja.

65 Juranović je pogodio spojnicu vratnice i grede! Jurić je oštro ubacio s desne strane, lopta je došla na bok do Juranovića koji je s nekih 15 metara iskosa silovito potegao u suprotnu stranu, ali pogodio je okvir vrata.

Na Poljudu je danas 18 236 gledatelja, od toga 1 175 na Obiteljskoj tribini. Hvala Vam.

62 Delić je pucao s 14 metara iskosa, otišlo je malo preko vrata.

60 Jairo je pucao nakon prodora i dodavanja Delića, obranio je vratar gostiju odbivši loptu u korner.

59 Dvostruka izmjena kod Hajduka. Ušao je Juranović umjesto Dolčeka, a Jurić je zamijenio Tahiraja.

57 Izjednačila je Gzira United preko Jeffersona koji je glavom poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Arthura.

55 Udarac Tahiraja s 18 metara otišao je pored vrata.

46 Počelo je drugo poluvrijeme, nema promjena u sastavima.

45+1 Kraj je prvog poluvremena. Hajduk od 7. minute vodi s 1:0 protiv Gzire United pogotkom Bassela Jradija.

45 Igrat će se još minuta dodanog vremena u prvom poluvremenu.

31 Odličan ubačaj Dolčeka iz slobodnjaka na nekih 15 metara poklopio je nogom Lopez , ali na mjestu je vratar Haber.

30 Corbolan je dobio žuti karton.

21 Jefferson je pucao iskosa, siguran je Duka.

18 Sada smo vidjeli dva Hajdukova stopera u akciji pred suparničkim vratima. Svatok je ubacio za Borju koji je pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta mu je malo prešla preko noge i obranio je to vratar Gzire.

14 Pucao je Jradi s 20 metara, lopta se od bloka odbila do Tahiraja koji je ciljao desnu stranu s nekih 15 metara, prošlo je malo pored vratnice.

7 GOOOOOOOOOOL Hajduk je poveo s 1:0 pogotkom Bassela Jradija! Josip Bašić je prošao po desnoj strani, a zatim je sjajnom povratnom loptom pronašao Jradija koji s 14 metara pogađa donji desni kut vratara Gzire.

3 Delić je uputio prvi udarac, dobio je loptu leđima okrenut na 15 metara te iz okreta pucao pokraj vrata.

1 Počela je uzvratna utakmica Hajduk - Gzira United na Poljudu. Sretno Bijeli!

Uoči početka utakmice održana je minuta tišine za nedavno preminule, legendarnog igrača Juricu Jerkovića, bivšeg vratara Antu Sirkovića i bivšeg predsjednika Anđelka Gabrića.