Poljud: Hajduk - Gornik Zabrze 4:0

29/6/2018 - 22:03 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Ljetne pripreme 2018."
Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0Hajduk - Gornik Zabrze 4:0
Hajduk - Gornik Zabrze 4:0

90 Kraj je utakmice. Hajduk je pobijedio Gornik Zabrze u prijateljskom susretu rezultatom 4:0. Golove za Bijele postigli su Gyurcso, Šego, Bašić i Tudor.

89 Ubacio je Bašić iz kornera, Lopez je nogom skrenuo prema vratima Gornika, ali nije bilo snage u tom udarcu pa je vratar gostiju uspio uhvatiti loptu.

83 Posljednja promjena kod Bijelih, Kreković ulazi umjesto Tudora.

82 Pokušao je sad Nejašmić s 25 metara, vratar Gornika je obranio njegov udarac.

80 Palaversa je pucao s 20 metara nakon dobre kombinacije Bijelih, bio je to dobar udarac, ali vratar Bielica bio je dobro postavljen.

73 Promjena u redovima Bijelih, ušao je Špikić umjesto Kovačevića.

72 Pucao je Žurkowski s 20 metara, obranio je Ljubić.

70 Dvije promjene u gostujućem sastavu, izlazi vratar Pawlowski, a umjesto njega je ušao Bielica. Umjesto Jimeneza ušao je Ryczkowski

67 Pucao je Teklić glavom pored vrata nakon ubačaja iz kuta.

63 GOOOOOOL Tudor pogađa glavom za 4:0. Glavninu posla odradio je Toma Bašić koji se kroz sredinu sjurio pored gostujućih braniča, a zatim je uputio precizan ubačaj na deset metara odakle Tudor postiže novi pogodak Bijelih.

58 Na drugoj strani ubacio je Bašić iz kornera, lopta je došla do Teklića koji je tukao s deset metara, međutim od bloka se odbilo u novi korner

56 Jimenez je za malo pogodio glavom nakon ubačaja iz kornera, ali Ljubić je uspio izboksati loptu ispred njega.

53 Na Poljudu je danas ukupno 7.750 gledatelja. Hvala Vam na posjeti!

50 GOOOOOOL Toma Bašić povisio je na 3:0 iz slobodnog udarca s 20 metara. Pucao je Bašić u vratarev kut, ali bio je to toliko precizan udarac da čuvar mreže gostiju nije uspio obraniti

46 U drugom poluvremenu za Hajduk igraju Ljubić, Šehić, Lopez, Ismajli, Bradarić, Nejašmić, Palaversa, Toma Bašić, Tudor, Teklić i Kovačević.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Hajduk će igrati s novom jedanaestorkom u nastavku utakmice. Momčad Gornika izvršila je tri zamjene tijekom poluvremena.

45 Gotovo je prvo poluvrijeme prijateljske utakmice Hajduk - Gornik Zabrze. Bijeli vode rezultatom 2:0.

37 Beširović je snažno pucao iz velike udaljenosti, lopta je otišla preko vrata.

35 Pucao je Smuga s dvadesetak metara, obranio je Duka.

34 Izglednu kontru Gornika pravovremenom intervencijom spriječio je Mikulić.

26 GOOOOOOOL Šego je povećao na 2:0. Gyurcso je izveo korner s desne strane, netko od Poljaka je prebacio glavom loptu na drugu stranu, ali samo do Šege koji je pogodio s otprilike deset metara.

20 Još jedan udarac gostiju s dvadesetak metara, otišlo je preko vrata.

16 Pucao je Jimenez s ruba kaznenog prostora, obranio je Duka.

15 Još jedan ubačaj Gyurcsa vanjskom na 12 metara, stoperi Gornika u posljednji trenutak su očistili ispred Delića.

11 Gyurcso je sjajno pronašao Šegu koji je iz voleja potegao s 13 metara iskosa, lopta je otišla malo iznad grede.

6 Bilo je sada opasno pred vratima Bijelih, ali Hajdukovi stoperi otklonili su opasnost.

4 GOOOOOOOOL Adam Gyurcso neobranjivo pogađa iz slobodnjaka s 19 metara u gornji desni kut nakon prekršaja kojeg je izborio Ivan Delić. Hajduk vodi 1:0.

1 Počela je prijateljska utakmica između Hajduka i Gornika na Poljudu.