Hajdučice uvjerljive na gostovanju kod ŽNK Župa dubrovačka

6/11/2021 - 15:58 sati
ŽNK Hajduk - Utakmice

7. kolo Župa dubrovačka - Hajduk 0:5  (0:3)
2. HNLŽ – 7. kolo

Strijelkinje: 0:1 Bakalar (10.), 0:2 Šunjić (18.), 0:3 Bakalar (35.), 0:4 Sušak (51.), 0:5 Prskalo (80.)

Hajduk: Matković, Prskalo, Turkalj, Lovrinčević, Deranja, Baraban (od 75. Klarić), Sušak, Granić, Dugandžić (od 43. Milojević), Šunjić (od 46. Rusković), Bakalar (od 65. Martinović). Trenerica Tamara Benković.

Nastavlja se pobjednički niz nogometašica Hajduka koje su u 7. kolu 2. HNLŽ svladale ŽNK Župa dubrovačka s uvjerljivih 5:0.

Već u prvom poluvremenu igračice Tamare Benković postigle su tri pogotka, dva puta je suparničku mrežu zatresla Ana Bakalar, a jednom Nikol Šunjić. U nastavku utakmice pobjedu su potvrdile Laura Sušak i Anja Prskalo

Hajdučice su istu ekipu svladale rezultatom 7:0 u 1/16 finala Hrvatskog kupa. U dosadašnjem tijeku sezone nogometašice Hajduka odigrale su ukupno šest utakmica i u svim susretima sačuvale su svoju mrežu netaknutom.