Mjesto: Gradski stadion "Branko Čavlović-Čavlek"
Hajdučice s uvjerljivih 7:0 slavile u Karlovcu

ŽNK Hajduk - Utakmice

ŽNK 4 rijeke Karlovac - ŽNK Hajduk 0:7 (0:3)
2. HNLŽ – 5. kolo
Stadion: Gradski stadion "Branko Čavlović-Čavlek"

Golovi: 0:1 Rusković (31.), 0:2 Patock (34.), 0:3 Bakalar (43.), 0:4 Dugandžić (49.), 0:5 Patock (54.), 0:6 Šunjić (64.), 0:7 Mišura (70.).

Hajduk: Matković - Deranja (od 70. Klarić), Turkalj (od 46. Radman-Livaja), Sušak, Šunjić - Granić (od 46. Ercegović), Baraban (od 70. Lovrinčević)  - Patock, Bakalar, Dugandžić - Rusković.
Trenerica: Tamara Benković.

Nogometašice Hajduka nastavile su svoj stopostotni pobjednički niz u novoj sezoni i na gostovanju kod ŽNK 4 rijeke u Karlovcu. Igračice trenerice Tamare Benković slavile su s uvjerljivih 7:0 i tako upisale svoju četvrtu prvenstvenu pobjedu u 2. HNLŽ.

Domaća ekipa držala se dobro do 31. minute kada je Lana Rusković prvi put zatresla njihovu mrežu, da bi samo tri minute kasnije vodstvo hajdučica na 2:0 povećala Gwen Patock. Do kraja prvog poluvremena u strijelkinje se upisala i Ana Bakalar

U nastavku su mrežu 4 rijeke pogađale još Gabrijela Dugandžić, zatim je Patock postigla svoj drugi pogodak, na 6:0 povisila je Nikol Šunjić, a točku na ovu utakmicu stavila je Antonia Mišura