Hajdučice pobjedom u Pregradi krenule u nastavak sezone

ŽNK Hajduk - Utakmice

ŽNK Pregrada - ŽNK Hajduk 1:4 (1:3)
10. kolo 2. HNLŽ
Igralište: NK Pregrada
Strijelkinje: 1:0 Golubić (20.), 1:1 Rusković (29.), 1:2 Patock (34.), 1:3 Rusković (35.), 1:4 Mišura (61.)

ŽNK Hajduk: Jonjić, Prskalo, Granić (od 78. Radman-Livaja), Turkalj (od 78. Bakalar), Rusković, Mišura, Kukavica, Deranja, Dugandžić (od 85. Kraljević), Patock (od 85. Borovac), Sušak.

Nogometašice Hajduka pobjedom su otvorile proljetni dio sezone 2. HNŽL. Ekipa trenerice Tamare Benković s uvjerljivih 4:1 svladala je ŽNK Pregradu na gostujućem terenu u susretu odigranom u subotu u Pregradi.

Povela je domaća momčad preko Mateje Golubić u 20. minuti, no vodstvo Pregrade nije dugo potrajalo. Već u 29. minuti Lana Rusković je postigla svoj prvi pogodak na ovoj utakmici poravnavši rezultat na 1:1. Samo pet minuta kasnije Gwen Patock zabija za preokret, a već u sljedećem napadu, niti minutu kasnije, Rusković pogađa mrežu za 3:1 vodstvo Hajdukovih nogometašica.

Zasluženu pobjedu i premoć na terenu u drugom poluvremenu potvrdila je Antonia Mišura koja je u 61. minuti postigla pogodak za konačnih 4:1.