Datum: 26/5/2024
Gradski derbi: ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0

26/5/2024 - 14:59 sati
ŽNK Hajduk - Utakmice
ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0
ŽNK Hajduk - ŽNK Split 5:0

ŽNK Hajduk - ŽNK Split. 5:0 (2:0)
SuperSport 1. HNLŽ Liga za prvaka.
Stadion: Poljud.

Strijelkinje: 1:0 Bagarić (23), 2:0 Vlajčević (42), 3:0 Bakalar (50), 4:0 Petković (84), 5:0 Petković (89).

HAJDUK: Fiket, Pedić, Čikotić, Bukač (od 73. Petković), Bakalar, Čanjevac, Vlajčević (od 56. Perković), Prskalo (od 82. Vlastelica), Matulich, Bagarić, Grebenar

Već u drugom napadu imale su Hajdučice gol šansu, ali se Grebenar i Matulich nisu snašle u petercu gošći. Matulich ponovno prijeti u 4. minuti, ali Matković brani. Dvije minute kasnije tuče Bagarić tik uz vratnicu. Split se orijentirao na pokušaje iz kontranapada, a iz jednog takvog prijetila je Kurkutović, ali bezuspješno. Bagarić je u 16. minuti ušla u šesnaesterac, ali tuče pored vrata, dok je dvije minute poslije Grebenar bila neprecizna na pet metara od gola.

Bilo je samo pitanje trenutka kada će bijele povesti, a to se dogodilo u 23. minuti. Nakon suradnje Grebenar - Bagarić, potonja je poentirala za 1:0. Ništa naročito se nije događalo sve do pred kraj prvog dijela kada su Hajdučice povećale prednost. Zabila je u 42. minuti Vlajčević za 2:0.

Početkom nastavka priliku je imala Prskalo, ali je loše reagirala u šesnaestercu. No, bila je to samo najava trećeg zgoditka kojeg je postigla Bakalar na asistenciju Grebenar u 50. minuti. Rezultat se nije mijenjao sve do 84. minute kada Petković poentira na asistenciju Laure Perković. Ista igračica uspješna je i pet minuta kasnije na asistenciju Grebenar za 5:0. Rezultat je na kraju mogao biti i veći, ali nedostajalo je preciznosti. Hajdučice su se visokom pobjedom na lijep način oprostile od Poljuda za ovu sezonu. Posljednje kolo ići će u Osijek kod istoimenog domaćina.