Gostujući poraz juniora protiv Lokomotive

Igralište: Kajzerica
Sudac: Martin Turčin (Tuhelj)
Strijelci: 1:0 Stanić (70), 2:0 Zlatunić (74)

Hajduk: Buljan, Sigur, Jurić-Petrašilo, Vušković, Hrgović (od 85. Arković), Šemiga (od 79. Đolonga), Capan (od 85. Jurak), Ćalušić (od 42. Klarić-Kukuz), Brajković, Duić (od 56. Antunović), Vrcić (od 79. Jemo).

Juniori Hajduka poraženi su na gostovanju kod Lokomotive rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu domaćin je imao dominaciju, dva puta pogađao i vratnice, ali se na odmor otišlo s rezultatom 0:0.

U drugom dijelu momčad trenera Marijana Budimira uspostavila je ravnotežu, kreirala nekoliko opasnih situacija i u trenutku kada je počela dominirati, Lokomotiva dolazi do vodstva. Najveći dio posla obavio je Marin Šotiček na desnoj strani, a njegov centaršut glavom je u mrežu ubacio Lovro Stanić

Bijeli se nisu predali, zaigrali su još riskantnije, ali bez prave završnice. U 74. minuti postignut je drugi pogodak, čime je riješeno pitanje pobjednika. Oduzeli su domaći jednu loptu, brzo se sjurili prema golu Bijelih i u situaciji dva na jedan Nikola Zlatunić je s lakoćom svladao Bornu Buljana