Franck Ohandza: Sretan sam zbog gola, ali izgubili smo dva boda

9/4/2017 - 09:30 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Slaven B. 1:1 (Poljud, 08/04/2017)"
Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1Split: Hajduk - Slaven B. 1:1
Split: Hajduk - Slaven B. 1:1

Nisu hajdukovci uspjeli doći do nova tri boda u utakmici protiv Slaven Belupa. Igrači Joana Carrilla remizirali su pred praznim tribinama poljudskog stadiona protiv momčadi iz Koprivnice. Hajduk je poveo u 66. minuti preko Francka Ohandze, a gosti su izjednačili šest minuta poslije zahvaljujući Mirku Ivanovskom koji je iz jedanaesterca svladao Hajdukovog vratara Dantea Stipicu.

Ohandza je ušao u igru u 55. minuti susreta zamijenivši Ahmeda Saida Saida. Jedanaest minuta kasnije Ante Erceg je poslao loptu u prazan prostor, Ohandza je bio brži od obrane gostiju, zaobišao vratara Gorana Blaževića i poslao loptu u praznu mrežu za vodstvo Hajduka.

- Sretan sam zbog gola, ali kao momčad ne možemo biti sretni s ostvarenim rezultatom. Izgubili smo dva boda i zbog toga nitko od nas ne može biti zadovoljan. Nedostajali su nam navijači i nije bilo lako igrati pred praznim tribinama. Isto nas očekuje i u idućem dvoboju protiv Cibalije, no moramo se fokusirati i osvojiti tri boda.

Franck je u posljednje dvije utakmice postigao dva pogotka, najprije je u Zaprešiću zabio za potvrdu pobjede protiv domaćina Intera, a potom i doveo hajdukovce nakratko u vodstvo u ogledu s ''farmaceutima''. Hajdukovom napadaču ovo je sedmi prvenstveni pogodak u sezoni.

- Osjećam se dobro, zabio sam u posljednje dvije utakmice, no najvažnije od svega je da momčad ostvari dobar rezultat, a mi u tome danas nismo uspjeli. Pokušat ćemo dati sve od sebe da u idućim utakmicama to ispravimo.

U sljedećem kolu Hajduk na Poljudu dočekuje Cibaliju u sklopu 28. kola MAXtv Prve lige. Dvoboj se igra u petak 14. travnja s početkom u 18 sati, također pred praznim tribinama poljudskog stadiona...