Emir Sahiti: Šteta što nismo pobijedili

30/10/2022 - 18:36 sati
Sve vijesti vezane za temu "Lokomotiva - Hajduk 2:2 (Zagreb, 30/10/2022)"
Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2Lokomotiva - Hajduk 2:2
Lokomotiva - Hajduk 2:2

Teško je opisati sve ono što se događalo na stadionu u Kranjčevićevoj ulici. Hajduk je do 88. minute u prvenstvenom dvoboju protiv Lokomotive imao praktički sigurnu pobjedu, ali domaćini su pogocima Aliyua u 88. i Tucija u 96. minuti susreta došli do boda. Poveli su hajdukovci golom Emira Sahitija u 61. minuti, na 2:0 je povisio Jan Mlakar nakon asistencije Filipa Krovinovića.

- Zaslužili smo pobjedu. Primili smo dva pogotka u situacijama u kojima nismo to smjeli dozvoliti. Trebamo zaboraviti ovu utakmicu što brže. Šteta što nismo pobijedili. Čeka nas teška utakmica s Osijekom. Moramo pobijediti.  Dat ću sve od sebe da što bolje igram i da pomognem ekipi da bude bolje.  - među ostalim je nakon susreta poručio Sahiti.