Drugi pripremni dvoboj: Hajduk uvjerljiv protiv Honveda

17/1/2020 - 17:53 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2020."
Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0Hajduk - Honved 5:0
Hajduk - Honved 5:0

S uvjerljivih 5:0 slavili su nogometaši Hajduka protiv Honveda u prijateljskoj utakmici odigranoj danas poslijepodne u Turskoj. Bio je to drugi pripremni dvoboj momčadi Igora Tudora, nakon remija protiv Grasshoppera (1:1) Bijeli su bili uvjerljivi protiv suparnika iz Mađarske za kojeg nastupaju i naši Ivan Lovrić i Tonći Kukoč - Petraello

Imali smo prigodu vidjeti niz lijepih golova, atraktivnih akcija, a sve je počelo u 13. minuti kad je mrežu Honveda načeo Leon Kreković. Stanko Jurić je u 31. udarcem izvan kaznenog prostora povećao na 2:0. Nakon još jedne lijepe akcije Samuel Eduok je u 72. glavom povisio na 3:0. Posljednja dva gola potpisuje Mijo Caktaš. Najprije je u 78. iz slobodnog udarca s više od 20 metara pogodio gornji desni kut mađarskih vrata, da bi pola minute prije kraja iz blizine potvrdio visoku pripremnu pobjedu svoje momčadi.

Iduću pripremnu utakmicu Hajduk će odigrati u ponedjeljak 20. siječnja protiv Vardara.