Druga pripremna utakmica: Hajduk remizirao s Croatijom iz Zmijavaca

16/1/2021 - 17:09 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2021."
Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1
Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1

Hajduk - Croatia Zmijavci 1:1 (0:1)
Prijateljska utakmica
Sudac: Marino Majstrović (Split)

Strijelci: 0:1 Tomislav Mrkonjić (17.), 1:1 Diamantakos (54.-11m)

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 s Croatijom iz Zmijavaca u drugoj pripremnoj utakmici odigranoj u subotu na Poljudu. Bio je tu ujedno i završni test za momčad Bore Primorca uoči nastavka prvenstva i utakmice sa Šibenikom koja je na rasporedu sljedećeg petka na Šubićevcu.

Gosti iz Zmijavaca rano su došli u vodstvo, u 17. minuti oduzeli su jednu loptu na sredini terena, veliki broj igrača sjurio se prema vratima Lovre Kalinića, a loptu u mrežu u konačnici je vrlo spretno pospremio Tomislav Mrkonjić

Šest minuta kasnije mogao je Hajduk izjednačiti, ali Umut Nayir nije s pet metara uspio ugurati loptu u mrežu nakon asistencije Janija Atanasova. S druge strane treba izdvojiti još jednu veliku priliku Croatije iz 33. minute. Strijelac prvog pogotka, Tomislav Mrkonjić, opet je sam izašao pred Lovru Kalinića, ali ovaj put Hajdukov vratar izlazi kao pobjednik.

U drugom dijelu Hajduk stiže do izjednačenja u 54. minuti, Dimitrios Diamantakos je sigurno realizirao jedanaesterac koji je prethodno dosuđen zbog igranja rukom jednog od braniča gostujuće momčadi.

Do kraja susreta veliku priliku imao je Bassel Jradi, tri puta je pucao u istoj akciji, ali sva tri puta obranio mu je vratar Tomislav Tomić. Isto tako vrijedi istaknuti i udarac Luke Džaje iz 74. minute, pucao je igrač Croatije glavom s 12 metara, a pogodak je spriječila greda.