Deseta uzastopna pobjeda: Juniori postigli sedam golova u Sesvetama

Juniori: Sesvete - Hajduk 1:7 (1:2)
Igralište: Sesvete
Gledatelja: 60
Sudac: Ivan Antunović (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Domančić (16.), 1:1 Matić (21.-11m), 1:2 Ljubičić (25.), 1:3 Ljubičić (56.), 1:4 Ljubičić (70.), 1:5 Ljubičić (77.), 1:6 Brkljača (83.), 1:7 Topić (84.).

Hajduk: Silić, Buljan, Grabovac, Botica (od 64. Mamić), Ljubičić (od 77. Pelivan), Dominić (od 70. Letaj), Domančić (od 64. Petrović), Breškić (od 70. Posinković), Brkljača, Krolo, Biuk (od 77. Topić).

Nastavlja se impresivni pobjednički niz juniora Bijelih koji su s visokih 7:1 slavili na gostovanju u Sesvetama i upisali čak 10. uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Četiri pogotka u uvjerljivoj pobjedi postigao je Marin Ljubičić, dok su se po jednom u strijelce upisali Marko Domančić, Marko Brkljača i Domagoj Topić. Momčad Marijana Budimira u deset utakmica ima gol razliku 39:5, dok je Ljubičić s 15 postignutih pogodaka vodeći strijelac lige.

Bila je to jednosmjerna utakmica što prikazuje i konačni rezultat. Bijeli su već u 16. minuti zaslužno poveli preko Domančića koji nakon lijepe akcije mirno poentirao za 1:0. Domaća momčad do izjednačenja je došla u 21. minuti, Matu Grabovca lopta je nakon kornera poprilično nesretno pogodila u ruku, ali Sesvete su opravdano dobile priliku iz jedanaesterca kojeg je sigurno realizirao Ante Matić

I to je bilo zapravo sve što se tiče neizvjesnosti u ovoj utakmici. Samo četiri minute kasnije Ljubičić je postigao prvi od svoja četiri pogotka na ovoj utakmici. Činjenica koja može radovati trenera Bijelih je da su se svi oni dogodili nakon kontinuiranog pritiska i izrađenih akcija. Ljubičić je protivničku mrežu tresao još u 56., 70. i 77. minuti. Nakon njega do kraja utakmice zabili su još Brkljača i Topić.

U sljedećem kolu vodeći Hajduk igra protiv drugoplasiranog Dinama na Poljudu.