David Čolina upisao stoti službeni nastup za Hajduk!

5/9/2022 - 00:30 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Slaven B. 5:1 (Split, 4/9/2022)"

David Čolina pamtit će 5:1 pobjedu protiv Slaven Belupa na Poljudu po sjajnom pogotku koji je postigao za preokret rezultata, ali i po činjenici da je to bio njegov jubilarni stoti službeni nastup u bijelom dresu.

Čolina je u igru ušao s klupe na početku drugog poluvremena pri vodstvu Slaven Belupa od 1:0, a pogodak za 2:1 postigao je u 60. minuti susreta nakon sjajne asistencije Josipa Eleza

Po završetku utakmice, sportski direktor Mindaugas Nikoličius, mu je u svlačionici pred njegovim suigračima, uručio uokvireni dres s brojem 100.

David je na Poljud stigao u ljeto 2019. godine, debitirao je u prvenstvenoj pobjedi u Varaždinu. U 50. nastupu zaigrao je u pobjedi protiv Rijeke na Poljudu, a stoti nastup okrunio je pogotkom i pobjedom protiv Slaven Belupa.

Do sada se tri puta upisao u strijelce, a svom učinku je pridodao i tri asistencije.

Davide, čestitamo ti i želimo ti još puno uspješnih nastupa za Hajduk!