Dario Melnjak ušao u klub 100!

19/8/2024 - 15:07 sati
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Varaždin 2:1 (Split, 18/8/2024)"

Naš lijevi bek Dario Melnjak upisao je u nedjelju protiv Varaždina jubilarni stoti službeni nastup za Hajduk. U spomenutoj utakmici Bijeli su pobijedili s 2:1, a Dario je ušao u 78. minuti utakmice.

Na Poljud je stigao krajem ljeta 2021. godine te se od tada prometnuo u jednog od najvažnijih prvotimaca Hajduka u proteklim sezonama, omiljenog lika među navijačima i suigračima. U ovih 100 nastupa posebno će se pamtiti njegov veliki doprinos u vidu pogodaka prilikom osvajanja posljednja dva trofeja SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

U službenim utakmicama upisao je, za jednog lijevog beka, fantastičnih 13 pogodaka uz pridodanih 14 asistencija za svoje suigrače. Debitirao je 26. rujna 2021. godine u 1:0 pobjedi protiv Lokomotive na Poljudu, a prva dva pogotka za Bijele postigao je u 2:1 pobjedi protiv Gorice na Poljudu u polufinalu Kupa.

Odigrao je ukupno 7854 minute za Hajduk, od spomenutih 100, njih 89 započeo je u početnom sastavu, a ukupno 71 put odigrao je cijelu utakmicu. U sto službenih utakmica nikada  nije dobio crveni karton, a samo jednom dobio žuti karton.

- Ponosan sam. Vjerujem da svaki navijač Hajduka ima želju odigrati barem jednu utakmicu za svoj klub, ja sam to uspio napraviti sto puta. Puno bitnije od same te brojke je ova pobjeda večeras da nas vrati u pozitivu - ovako je nakon Varaždina svoj stoti nastup prokomentirao naš Melnjak.

Dario, čestitamo ti na ovom sjajnom jubileju i želimo ti još puno uspješnih nastupa za Hajduk!