Danijel Subašić: Danas smo stvarno imali dosta prilika, ostaje žal za tri boda

11/12/2021 - 21:20 sati
Sve vijesti vezane za temu "Lokomotiva - Hajduk 3:3 (Zagreb, 11/12/2021)"
Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3Lokomotiva - Hajduk 3:3
Lokomotiva - Hajduk 3:3

Danijel Subašić stao je na vrata Hajduka po prvi put u prvenstvenom ogledu ove sezone. Suba je na poluvremenu zamijenio ozlijeđenog kapetana Lovru Kalinića, ali i imao nesreću da ponovno primi autogol, ovaj put u 87. minuti od Nikole Katića za konačnih 3:3...

- Dobro smo ušli u utakmicu, imali nekoliko dobrih prilika. I onda ono nogometno pravilo: imaš prilike, ne zabiješ, primiš gol kakav primiš. To te malo poremeti. Ali opet, i poslije toga smo bili pravi, skupili se i zabili izjednačujući gol. Opet, što je, tu je. I drugo poluvrijeme bili smo dobri. Nismo bili nešto loši, dvaput smo se vratili iz zaostatka. Imali smo prilika, njihov golman je obranio što je obranio i to je tako. To je nogomet. Nekad ti da, nekad ti uzme. Danas smo stvarno imali dosta prilika, ali primili smo golove koje ne bismo možda trebali primati, ali to je tako. To je nogomet. Ostaje žal za svim ovim. - poručio je nakon susreta.