Čuić ponovno strijelac za BiH, dvojica hajdukovaca nastupila u remiju U-19 Hrvatske i Škotske

16/11/2021 - 15:46 sati

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija remizirala je sa Škotskom (1:1) u trećem nastupu u okviru prvog kvalifikacijskog kola za plasman na Europsko prvenstvo iduće godine u Škotskoj i kao prvoplasirana momčad u skupini izborila plasman u Elitno kolo.

U završnici susreta zaigrala i dvojica igrača Hajduka, Luka Bradarić koji je ušao u 79. minuti susreta te Ivan Krolo u 90. minuti ogleda.

S dobrim predstavama nastavio je i napadač Filip Čuić koji je zabio drugi pogodak u visokoj 4:0 pobjedi U-19 reprezentacije Bosne i Hercegovine na gostovanju protiv Crne Gore. BiH se također ovom pobjedom plasirala u Elitno kolo.