Brkljača strijelac za U-19 reprezentaciju u remiju s Rusijom

7/10/2021 - 09:19 sati

Hrvatska U-19 reprezentacija odigrala je 3:3 s Rusijom u prvoj utakmici na Međunarodnom prijateljskom turniru u Zagrebu.

Hajdukov veznjak Marko Brkljača postigao je pogodak za 1:1, a za Hrvatsku su se u strijelce upisali još Ivan Šaranić i Gabriel Vidović

Luka Bradarić odigrao je cijelu utakmicu. Hrvatska U-19 reprezentacija drugu utakmicu na turniru igra protiv Švicarske na Kajzerici, 9. listopada, od 16 sati.

Hrvatska U-18 reprezentacija poražena je od Belgije rezultatom 2:1 na Međunarodnom prijateljskom turniru koji se igra u Puli i Medulinu. Hajdukov vratar Toni Silić branio je cijelu utakmicu, Niko Đolonga ušao je s klupe u 57. minuti, Dominik Prpić odigrao je cijelu utakmicu, Mate Antunović ušao je s klupe u 69. minuti, Marko Capan igrao je do 69. minute kada ga je zamijenio Šimun Hrgović

Hrvatska U-18 reprezentacija drugu utakmicu na turniru igra protiv Danske u Medulinu 8. listopada u 11 sati.