Brajković strijelac za pobjedu U-19 reprezentacije, Buljan obranio jedanaesterac

20/3/2024 - 19:21 sati

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija svladala je u Varaždinu Njemačku rezultatom 2:1 u prvoj utakmici u okviru elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

U početnom sastavu našli su se Borna Buljan i Roko Brajković, dok je Ante Kavelj u igru ušao u 75. minuti.

Brajković je bio strijelac spektakularnog pogotka za 2:1 u 41. minuti kojeg je zabio nakon sjajnog voleja s 20 metara, a Buljan je u posljednjim trenucima susreta obranio jedanaesterac i sačuvao vrijedno vodstvo mladim reprezentativcima Hrvatske za važnu pobjedu na otvaranju kvalifikacija.