Blagaić zabio Njemačkoj u kvalifikacijama za EP

20/3/2019 - 17:17 sati
Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2
Hajdukovci (U19) u dvoboju Hrvatska - Njemačka 1:2

Hrvatska U19 reprezentacija poražena je poslijepodne u Sinju od Njemačke (1:2) u prvoj utakmici UEFA U-19 Elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Njemačka je do tri boda došla golom u posljednjoj minuti.

Jedini strijelac za momčad Ivana Gudelja bio je hajdukovac Jakov Blagaić koji je u 57. minuti na 1:1 izjednačio udarcem s 13 metara. Bio je to praktički njegov prvi kontakt s loptom nakon što je ušao u igru nekoliko napada ranije. Kapetan Hrvatske bio je Ante Palaversa koji je odigrao svih 90 minuta, a u prvih 11 bio je i Michele Šego (igrao do 85.). Leon Kreković je u 85. ušao u igru.

Drugu utakmicu kvalifikacija će Hrvatska u subotu od 17:00 sati igrati protiv Mađarske u Dugopolju.